Ocena kierowcy - Nissan Juke II

polski janusz, ponad rok temu
Silnik 1.0 DIG-T 117KM 86kW
Rok produkcji 2020
Nissan Juke II 1.0 DIG-T 117KM 86kW 2019-2020 - Oceń swoje auto
Zawieszenie
+ fajny wygląd + dobre materiały we wnętrzu + rewelacyjne fotele + dobre wyposażenie + bezawaryjny + dość dobry silnik i skrzynia - coś skrzypi przy tylnych fotelach - brak zapalniczki i większej liczby uchwytów w bagażniku - brudzące się progi drzwi
nieduży silnik ale w zupełności wystarcza, 10 sekund do setki to taki standard więc nie ma się czego czepiać
jak kupowałem to myślałem, że jest skrzynia bezstopniowa. Po kilku jazdach próbnych uważam, ze bardzo dobrze, że nie dali tu bezstopniówki, dwusprzegłówka jest o wiele lepsza
trochę bardziej twardy ale to przez felgi 19", dla mnie super bo nic nie buja i auto pewnie idzie w zakręt
byłem zaskoczony, że po 2 latach używania na lakierze nie ma odprysków (lakier biała perła)
jest ok choć oczywiście mogłoby być lepiej. Przód i boki ok, tył średnio ale i tak lepiej niż u niektórych. Fajnie bo są też czujniki i kamera 360 stopni
nie ma uwag. Duży plus za pokrętła i przyciski od klimatyzacji. Na kierownicy też normalne przyciski. Większością rzeczy można sterować z kolumny kierownicy.
wentylacja mocna, zazwyczaj nie ustawiam na więcej niż 2 "kreski"
Miejsca tyle co w niejednym kompakcie. I z przodu i z tyłu spokojnie można jechać bez bólu pleców. Z tyłu wejdą 2 dorosłe osoby.
jest ok choć przy większych prędkościach słychać opływ wiatru. Podwyższona karoseria robi swoje ale i tak jest spoko. Silnik dobrze wyciszony
Żadne ASo nie jest tanie, Nissan plasuje się mniej więcej po środku stawki więc nie jest źle
Według mnie jakość/cena w wykonaniu Nissana wypada bardzo dobrze. Co prawda podstawowe Nissany może nie są najtańszymi ale mają dobrą jakość i są dobrze wyposażone. Wyższe wersje wyposazenia są konkurencyjne cenowo z innymi markami.
2 lata używania i brak awarii
nie było poważnych awarii