Oceny Nissan Leaf I Hatchback 5d Elektryczny 109KM 80kW 2011-2016

Uciążliwe usterki

Najnowsze oceny Nissan Leaf I Hatchback 5d Elektryczny 109KM 80kW 2011-2016

~Grzegorz
Hatchback 5d Elektryczny 109KM 80kW
Jak za używane auto z 2013 z ceną ok. 40 tys. jak najbardziej warto. Zwłaszcza do jazdy po mieście i na krótkich dystansach. Mój Leaf ma baterię 24 kWh i wystarcza na jazdę po mieście do 120 km w lecie i do 100 km w zimie (najmniej udało mi się przejechać 90 km). Jeżdżąc do 30 km tylko po mieście dieslem zawsze miałem problemy z filtrem cząstek stałych i zaworem EGR dlatego wybór padł na elektryka. Auto kupione jako 3 w rodzinie, ale od razu...
~Rafał
Hatchback 5d Elektryczny 109KM 80kW
Świetny samochód do miasta jak ktoś mieszka na przedmieściach i dziennie robi do 100km. Przestronny dla rodziny 2+2, bagażnik odpowiednio duży na cotygodniowe zakupy. Gdyby była większa bateria - byłby ideał.
~Darek R.
Hatchback 5d Elektryczny 109KM 80kW
Witam lefem jeżdze w Norwegi od półtora roku i jak do tej pory jestem bardzo zadowolony. Fajne ma zawieszenie , przyspieszenie jest bardzo płynne co prawda niemam porównania z innymi automatami. No i ta oszczędność 23 kilowaty bateri wystarczy na 100-150 km normalnej jazdy dużo górek i do 100km/h więc średnio 18,4 kw na 100 km . Auto ma 1,5 ton i trzyma isę fajnie drogi .
~arcadio morales
Hatchback 5d Elektryczny 109KM 80kW
Jak tu nie kochac tego samochodu skoro od roku jezdze za darmo ladujac go wtedy gdy jestem w pracy
~Zb1g
Hatchback 5d Elektryczny 109KM 80kW
Mógłby być ładniejszy. 1 gwiazdkę zabieram za brak chłodzenia akumulatorów. Przyśpiesza to ich degradacje w gorące dni.
Nissan Leaf I Hatchback 5d