Lista ocen Nissan Maxima IV (22) - Ergonomia

Na liście zabraknie 30 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~mieszko77
Sedan 2.0 QX 140KM 103kW
Wchodzące głęboko w bagażnik uchwyty, woda spływająca do niego po otwarciu klapy (po deszczu lub myjni) - to ewidentne niedopracowania, ale poza tym wszystko w najlepszym porządku.
~Robson
Sedan 3.0 QX 193KM 142kW
Wszystko na swoim miejscu.... przesiadłem się z pancerwagena i musiałem się pozbyć starych nawyków....Po tygodniu już znajdowałem każdy przełącznik z zamkniętymi oczami...
~andrewhoopoe@yahoo.com
Sedan 3.0 QX 193KM 142kW
brak miejsca na napoje dla pasażerów jadących z tyłu. Otwieranie tylnej klapy w drzwiach kierowcy - to jest to do czego raczej sie nie przyzwyczaję. Pozostałe funkcje w normie
~maximus
Sedan 2.0 QX 140KM 103kW
właściwie umieszczony przycisk otwierania bagażnika(w drzwiach kierowcy),"miękka" mechanika dźwigienek, ergonomiczna dźwignia hamulca ręcznego, mały minus za zbyt cienką kierownicę
~edzik8@vp.pl
Sedan 3.0 QX 193KM 142kW
to chyba jest zakładka do klasy średniej i w dół , bo w tej klasie zawsze jest doskonale , może dodam że jest prawdziwe drewno szlachetne , skóry nie brałem bo jej nie nawidzę
~motokarpa
Sedan 3.0 QX 193KM 142kW
Wszystko pod ręką. I bardzo ciekawie rozwiązane elementy do rozbierania, zawieszki na śruby itp. Japończycy to mają łeb :)
~tomek
Sedan 3.0 QX 193KM 142kW
Wszystko na swoim miejscu ,niesamowice wygodne fotele i duza mozliwosc ich regulacjii.
~markazkob@poczta.onet.pl
Sedan 3.0 QX 193KM 142kW
bardzo prosty układ przełączników. Prosta, intuicyjna obsługa. Na szczęście nie ma zbędnych udziwnień
~bati
Sedan 2.0 QX 140KM 103kW
japońska...jednym pasuje innym nie.wszystko na swoim miejscu

Usterki Nissan Maxima IV

Nissan Maxima IV – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~biu_kon_altex@pro.onet.pl
Sedan 3.0 QX 193KM 142kW
dobrze, może nawet lepiej niż dobrze, ale jak to Nissan, bez rewelacji