Lista ocen Nissan Maxima IV (26) - Przestrzeń dla kierowcy i pasażerów

Na liście zabraknie 26 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~maxima lover
Sedan 3.0 QX 193KM 142kW
duzo miejsca i z przodu i z tylu, nie mam zastrzezen, nawet jak odsune fotel do tylu na maksa (a tak wlasnie jezdze) to pasazer na tylnej kanapie ma jeszcze z 35 zm na nogi,
~bati
Sedan 2.0 QX 140KM 103kW
duży samochód...bagażnik przeciętny,wnętrze pokaźne.nikt nie powinien narzekać.nawet kierowcom bardzo wysokim nie zabraknie regulacji fotela
~markazkob@poczta.onet.pl
Sedan 3.0 QX 193KM 142kW
Mam prawie 2 m. Jest duzo miejsca na nogi. mam daleko do słupka co się rzadko zdarza w innych sam. Więcej miejsca miałem tylko w 500 czy 7
~Robson
Sedan 3.0 QX 193KM 142kW
Mam 195cm wzrostu... Zarówno z przodu i z tyłu (przy maksymalnie odsuniętym fotelu przednim) miejsca nie brakuje...
~Panstan
Sedan 3.0 QX 193KM 142kW
Przestrzeń rewelacyjna,prawdziwie rodzinne auto,przestrzeń dla pasażerów dość pokaźna,na przodzie nie ma o czym mówić (A++++)
~g_kierk@wp.pl - wszystkie części 697-406-913
Sedan 3.0 QX 193KM 142kW
przestrzeń dla kierowcy bez ograniczeń no i dla pasażera a jak trzeba to dla nich razem też bez oporów nawet z przodu :)
~motokarpa
Sedan 3.0 QX 193KM 142kW
Chyba nie ma w tym segmencie większej przestrzeni z tyłu dla pasażerów. Każdy kto oglądał był pod wrażeniem.
~Piter
Sedan 3.0 QX 193KM 142kW
Mam ponad 185cm wzrostu i szczerze to nie siedzialem jeszcze w takim aucie co jest az tyle mniejsca.
~maximus
Sedan 2.0 QX 140KM 103kW
super fotel kierowcy, na wszystkich siedzeniach, również z tyłu "amerykański" komfort
Dziennik kosztów dla Nissan Maxima IV
14,5
~biu_kon_altex@pro.onet.pl
Sedan 3.0 QX 193KM 142kW
wnętrze wygodne, ale dla bagażu przy liczbie pasażerów większej niż 2 może zabraknąć miejsca