Ocena kierowcy - Nissan Maxima VI

Arek, 4 lata temu
Rok produkcji 2005
Nissan Maxima VI 3.5 265KM 195kW 2004-2009 - Oceń swoje auto
Kupiłbym jeszcze raz z pewnością,choć może lepiej utrzymany egzemplarz bo doprowadzenie mojego do obecnego stanu zajęło trochę czasu i kosztowało trochę grosza,Naprawdę wygodny i szybki samochód w niższej cenie niz konkurencja pt.Legend,Camry czy BMW E60 badź A6, z niemal legendarnym już motorem,części dostępne w stosunkowo niskich cenach
Silnik to bajka mimo takiego przebiegu i lpg założonego w 2001.Cichy i oszczędny jak na swoją klasę a do tego ta moccccc.....
Jedyna rzecz,której awarii się obawiam,przeskakuje dość ociężale zwłaszcza w trybie manualnym,przy zimnym silniku potrafi szarpnąć od czasu do czasu ale mimo 50 tys jakie przejechaliśmy wciąż mnie nie zawiodła
Samochód salonka,płynący komfortowy ale też bujający i miękki
Mój samochód jest powypadkowym g... ściągniętym zza oceanu więc gdzieniegdzie pęka już szpachla itp....ale jeśli kochasz ten samochód to zamienniki blacharskie są naprawdę tanie i stosunkowo niewielkim kośztem można ją naprawdę doprowadzic do ładnego stanu,a przezencję przecież ten samochód ma
Dobra mimo nachylonego dachu do tyłu i stosunkowo małej szyby
Dużo by się rozpisywać,wyprzedza konkurencję o 2 poziomy :)
Dzięki LPG koszty paliwa na poziomie 1.8 w benzynie.Mój samochód ma 14 lat i solidny przebieg więc od czasu do czasu trzeba coś wymienić
Doskonały
najpoważniejszą dotyczas regenaracja alternatora.Poza tym tylko drobiazgi,klocki,tarcze,jakiś wahacz i końcówka stabilizatora,w sumie niewiele

Pb - zużycie paliwa dla silnika 3.5 265KM 195kW [l/100km]

13,3