Ocena kierowcy - Nissan Maxima VI

ecko, 15 lat temu
Rok produkcji 2004
Nissan Maxima VI 3.5 265KM 195kW 2004-2009 - Oceń swoje auto
Układ elektryczny : Fajny ekran centralny
Auto ma styl i świetnie się prezentuje... Koszty eksploatacji w tej klasnie aut nie mogą być szczególnie nieskie... Jestem zadowolony!! Fajnie obsługuje się wiele funkcji auta komputerkiem który jest w moim mniemaniu dopracowany
Auto jak na limuzynę potrafi zachowywać się sportowo... super elastyczność!! ekstra wyprzedzanie!!
póki co nie mam zastrzeżeń... Jest to CVT i nie do końca mogę spać spokojnie (gdyby sie zepsuła to wydałbym na wymianę MAJĄTEK) ale nie obniżę oceny bo jest póki co bezawaryjna i daje płynność autu
Bardzo przyjamna jazda i precyzja na doskonałym poziomie
trochę mnie zawodzi widoczność... potrzeba było kilka miesięcy na wprawienie się
nic dodać nic ująć... komputer obsługi auta jest po prostu świetny - naprawdę ułatwia życie!!
nic nie pozostawia czegokolwiek do życzenia
jeździłem już przesronniejszymi autami... ale to też nie zawodzi
wyciszenie nie jest idealne ale silnik pracuje przyjemnie i mi nie przeszkadza
Właściwie spalanie nie zasługue na dobrą ocenę... nie jest to chyba niespodzianką... serwis jest znośny jak na auto tej klasy... nie musiałem jeszcze nic sprowadzać zza oceanu. Wszystkie części eksploatacyjne (póki co) udawało się zastąpić takimi ze sprzedawanych w europie nissanów (często murano)
Kupowałem auto w 2004 roku jako prawie nówkę... wtedy dolar nie był jeszcze takim śmieciem jak dziś. Gdybym auto zamawiał w tym momencie dał bym ocenę doskonałą
raz się zepsuła elektryczna szyba z tyłu (prawa strona) ale dało się to naprawić u zwykłego mechanika nie mieszając w to oceanu i części wyczekiwanyh tygodnie
póki CVT się nie zepsuję nie będę miał żadnych 'ale'

Pb - zużycie paliwa dla silnika 3.5 265KM 195kW [l/100km]