Lista ocen Nissan Micra III Hatchback 5d 1.2 i 16V 65KM 48kW 2004-2010 (14) - Przestrzeń dla kierowcy i pasażerów

Na liście zabraknie 14 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~unifil930@interia.pl
Hatchback 5d 1.2 i 16V 65KM 48kW
No cóż mam ponad 180 cm więc z tym jest jak jest. moim skromnym zdaniem fotel kierowcy mógłby się dalej odsuwać w tył tak z 5-10 cm i byłoby super. W mieście nie ma problemu ale na trasie po jakimś czasie chcąc wyprostować lewą nogę niestety nie mogę. Myślę że spróbuję sam coś przy fotelu pogrzebać by się odsuwał dalej.
~karolina
Hatchback 5d 1.2 i 16V 65KM 48kW
dla kierowcy super, pasażera też. z tyłu w miarę wygodnie dla 2 osób. auto dość wysokie więc osoby 180-182 cm siedzą wyprostowane, co jest na plus. bagażnik 250 litrów ale na miasto, zakupy czy wypad na tygodniowy urlop w polskę wystarcza!
~P
Hatchback 5d 1.2 i 16V 65KM 48kW
Zaskakująco dużo miejsca. Dzięki temu, że auto jest wysokie w środku sprawia wrażenie bardzo dużego. Dzięki małemu bagażnikowi, pasażerowie z tyłu mają miejsce na nogi. Wbrew pozorom bagażnik również jest.
~TYGRYS
Hatchback 5d 1.2 i 16V 65KM 48kW
przy wzroście 185 nie ma problemów z miejscem na głowę czy nogi, można zając wygodną pozycję a dwoje pasażerów z tyłu będzie i tak zaskoczona ilością miejsca do ich dyspozycji
~Daniel
Hatchback 5d 1.2 i 16V 65KM 48kW
Z przodu dużo miejsca, z tyłu mniej, no ale to nie pick-up. Cztery osoby mogą jakoś jechać, ale to raczej dwuosobowy samochód - jeśli doliczyć bagaż.
~morsik
Hatchback 5d 1.2 i 16V 65KM 48kW
co prawda kosztem malutkiego bagażnika,ale auto daje sporo miejsca kierowcy i pasażera.
~Użytkowniczka micry od roku
Hatchback 5d 1.2 i 16V 65KM 48kW
Mały samochód - a w środku bardzo pojemny. cztery osoby będą miały wygodnie :-)
~pwierzch@tlen.pl
Hatchback 5d 1.2 i 16V 65KM 48kW
nawet nie wiecie co przewoziłem tym autkiem...az nabralem sentymentu,,super pojemne!
~Dorotka
Hatchback 5d 1.2 i 16V 65KM 48kW
jadący z tyłu są zaskoczeni wygodą.
~kati
Hatchback 5d 1.2 i 16V 65KM 48kW
Niesłychanie wygodny wóz jak na tak małe rozmiary!
Nissan Micra III Hatchback 5d