Lista ocen Nissan Micra III Hatchback 5d 1.2 i 16V 65KM 48kW 2004-2010 (12) - Stosunek jakość/cena

Na liście zabraknie 16 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~unifil930@interia.pl
Hatchback 5d 1.2 i 16V 65KM 48kW
Z jakością można podyskutować, niby japońskie auto ale produkowane w Anglii więc zdarzają się drobne niedoróbki. Plastikowa wewnętrzna tapicerka pokrywy bagażnika dzwoniła na dziurach więc musiałem podłożyć tu i ówdzie delikatne gumowe podkładki. Drzwiczki schowka w kabinie też tarabaniły na dziurach, poradziłem sobie w podobny sposób. Niby drobiazgi ale .... Reszta jest w miarę dobra i nie przysparza problemów. Podczas kupna brałem też pod...
~karolina
Hatchback 5d 1.2 i 16V 65KM 48kW
90% - jedyne czego brakuje to większego o 100 l. bagaznika ale w tej cenie/wielkości i jesli uzytkuje tylko w miescie (czasem wypad poza) to auto naprawde spelnia moje potrzeby (dojazd do pracy, powrot)
~Dorotka
Hatchback 5d 1.2 i 16V 65KM 48kW
Auto drogie. Ponieważ w salonie nie potraktowano mnie tak jak należy, po kolejne udam się do innej firmy, nissana ominę z daleka, choć generalnie z tego auta jestem b. zadowolona. Chytry dwa razy traci.
~Daniel
Hatchback 5d 1.2 i 16V 65KM 48kW
Elektryczne szyby, radio, klimatyzacja, ABS, dwie poduszki, centralny zamek - wszystko za umiarkowaną cenę (mniej więcej Fiata Pandy z podobnym wyposażeniem) - i to wszystko w temacie.
~Użytkowniczka micry od roku
Hatchback 5d 1.2 i 16V 65KM 48kW
Jak dla mnie oki używany samochód z 2003 roku kupiony na poczatku 2009 roku za 15 500 zł krajowy pierwszy właściciel cóż więcej chcieć
~miłośniczka beatl`a
w promocji - OK,raczej za drogi /biorąc pod uwagę koszty eksploatacji/
~milośniczka clio
Hatchback 5d 1.2 i 16V 65KM 48kW
niezła aczkolwiek wykonawstwo niestaranne, standartowe wyposażenie to kpiny
~Justyna
Hatchback 5d 1.2 i 16V 65KM 48kW
tanie, niezawodne, miejskie auto dla kobiety na co dzień (praca, zakupy, dom)
~TYGRYS
Hatchback 5d 1.2 i 16V 65KM 48kW
wykorzystując promocje odpowiednia cena za mały dobrze wyposażony samochód
~kati
Hatchback 5d 1.2 i 16V 65KM 48kW
Kupiłam wóz używany, okazyjnie.
Nissan Micra III Hatchback 5d