Lista ocen Nissan Micra III Hatchback 5d 1.2 i 16V 80KM 59kW 2003-2010 (27) - Ergonomia

Na liście zabraknie 37 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~thopson23
Hatchback 5d 1.2 i 16V 80KM 59kW
niby wszystko jest ok i na swoim miejscu ale można by to i owo poprawić. mi najbardziej przeszkadza ułożenie pedału gazu jak w ciężarówce. muszę go naciskać całą nogą a nie samą stopą. niby nic ale przy trasie powyżej 400 km zaczynam odczuwać ból nogi. może to z powodu wzrostu 180 cm. żona ma 160 i nie odczuwa tego dyskomfortu. fabryczne radio z bluetooth ok ale brak mp3. system przesuwnej tylnej kanapy - SUPER!!!! choć po złożeniu powstaje...
~glx@wp.pl
Hatchback 5d 1.2 i 16V 80KM 59kW
Brak większych zastrzeżeń. W zasadzie wszystko na swoim miejscu. Sterowanie oknami w drzwiach, nie gdzieś na suficie czy między siedzeniami. Sterowanie radiem mogło by być precyzyjniejsze. Fotel kierowcy jest wygodny dla osób o przecietnym wzroście i niskich. Brakuje regulacji wysokości fotela, jest regulacja kierownicy w jednej płaszczyźnie. Tylna kanapa jest niewygodna. W mojej wersji brakuje regulacji wysokości mocowania pasów bezpieczeństwa.
~flam
Hatchback 5d 1.2 i 16V 80KM 59kW
Sterowanie z kierownicy robi swoje. Do przycisków radia nie sięgam. Przycisk blokowania drzwi w niewygodnym miejscu. Sterowanie szyb też niewygodne - mam chyba za długą rękę. Kierownica - idealna wielkość, nareszcie odpowiednio mała kierownica! Ogólnie wygodnie, ale parę rzeczy mogłoby zmienić swoje miejsce.
~Tombar
Hatchback 5d 1.2 i 16V 80KM 59kW
Ergonomia bardzo dobra, obsługa całkowicie intuicyjna. Nie trzeba czytać instrukcji obsługi żeby odwieźć kogoś do domu tym autem. Przednie fotele mogły by być lepsze, warto kupić najdroższą wersję, ja mam Visię + i troszkę na siedzeniach tu oszczędzono, nie jest źle ale....
~skuba25
Hatchback 5d 1.2 i 16V 80KM 59kW
siedzenia dobrze wyprofilowane, zarówno tylne jak i przednie.Przełączniki w zasięgi ręki.Może niezbyt fortunnie włączenie wycieraczek przez obrót a nie przesunięcie dźwigni.A już niezrozumiałe rozwiązanie regulacji wysokości siedziska kierowcy.
~ama
Hatchback 5d 1.2 i 16V 80KM 59kW
Wydaje mi sie ze wszystko na swoim miejscu. Troche te pokretla ksztaltem jak z kuchenki gazowej mnie denerwowaly wczesniej ale sie przyzwycvzilem.Polecam system bezkluczkowy, zona zachwycona, mowi ze teraz nie musi szukac kluczykow w torebce.
~Alexander
Hatchback 5d 1.2 i 16V 80KM 59kW
tu jest bardzo dobrze dla kierowcow do metra osiemdziesiecu , powyzej by sie przydala regujacja wzdluzna kierownicy . lewarek i obsluga deski rozdzielczej pod rekoma
~leszek
Hatchback 5d 1.2 i 16V 80KM 59kW
dwie sprawy .jedna to zle zaprojektowany pedał \"gazu\"trzeba stopę przechylac bardzo w prawo.druga wiąże sie z tym samym.przydała by sie podpóra na prawe kolano .ja sobie zrobiłem .
~wuka99
Hatchback 5d 1.2 i 16V 80KM 59kW
Jak na tą klasę samochodu wszystko przemyślnie rozmieszczone. Ciekawe są \"kieszenie\" dla pasażerów siedzących z tyłu na napoje albo inne przedmioty.
Dziennik kosztów dla Nissan Micra III Hatchback 5d 1.2 i 16V 80KM 59kW
7,2
~leszek
Hatchback 5d 1.2 i 16V 80KM 59kW
poza żle ustawionym pedałem \"gazu\" i brakiem podpórki na prawe kolano( przy dluższej jeżdzie noga drętwieje .)reszta zadowalajaca.
Nissan Micra III Hatchback 5d