Lista ocen Nissan Micra III Hatchback 5d 1.2 i 16V 80KM 59kW 2003-2010 (32) - Przestrzeń dla kierowcy i pasażerów

Na liście zabraknie 32 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~flam
Hatchback 5d 1.2 i 16V 80KM 59kW
Kierowca siedzi wysoko - ja nie lubię. Dla kierowcy i pasażera z przodu jest zadziwiająco dużo miejsca. Z tyłu też dużo miejsca na nogi (jak na takie małe autko), ale pasażer siedzący z tyłu (1,8m) uderza głową w sufit. Przesunięcie tylnego siedzenia do przodu rozwiązuje problem, jednak zaczyna brakować wtedy miejsca na nogi. Kierowca na obcasach idealnie będzie korzystał z pedałów, ale już płaskie obuwie nie zapewnia komfortu - bardzo wysoko...
~glx@wp.pl
Hatchback 5d 1.2 i 16V 80KM 59kW
Ogólnie miejsca jest zaskakująco sporo, zwłaszcza z tyłu. Pomaga tu maksymalnie duży rozstaw osi. Micra mimo, że bardzo wysoka niezbyt nadaje się dla wysokich pasażerów (ponad 1,80m). Miejsca na nogi jest dużo, jednak z przodu osoby wysokie nie znajdą wygodnej pozycji za kierownicą, ze względu na dziwny fotel, a z tyłu ze względu na głowę. Brakuje też miejsca na szerokość, gdyż autko jest wąskie. Świetny motyw z przesuwaną kanapą.
~skuba25
Hatchback 5d 1.2 i 16V 80KM 59kW
jak na tę klase auta to OK.Plusem przesuwana tylna kanapa,minusem bylejakość powierzchni bagażowej po rozłożeniu oparć tylnej kanapy.Nie wiem dlaczego nawet teraz w salonach sprzedaży w opisie podawane jest:tylna kanapa rozkładana i dzielona?Przeciez to nie jest wszystko zgodne z prawdą.
~thopson23
Hatchback 5d 1.2 i 16V 80KM 59kW
jak na tą klasę i wymiary jestem pod wrażeniem - pozytywnym. z tyłu cudów nie ma ale fotelik mieści się bez problemu. a właśnie, co do fotelika i przedniego miejca pasażera. pas jest dość krótki i na przykład maxi cosi ledwo się zapina. (super!!!)
~MARIUGA
Hatchback 5d 1.2 i 16V 80KM 59kW
z tylu wygodnie jest tylko dla dzieci. mezczyzna 175 moze na nierownosciach rozbic glowe o dach - przeswit nad glowa to moze 2cm... z przodu tez bez szalenstwa. w sumie jesli chodzi o przestrzen wiecej miejsca jest w saxo
~wuka99
Hatchback 5d 1.2 i 16V 80KM 59kW
Z przodu kierowca i pasażer mają wystarczająco miejsca. Jazda z tyłu także jest przyjemna, aczkolwiek wielkiego komfortu nie ma. Dla wysokich osób bardzo przyjazny jest wysoki \"sufit\".
~Alexander
Hatchback 5d 1.2 i 16V 80KM 59kW
jak na tak male auto na zewnatrz w srodku jest wrecz obszernie jak w normalnym aucie kompaktowym ,przesuwana tylna kanapa od wersji VISIA +
~leszek
Hatchback 5d 1.2 i 16V 80KM 59kW
120 kg 176 cm i obok mnie taki sam pasazer i luzno.z tyłu ciasnawo na kolana ale da sie wytrzymac .jechałem w piatke ze szczecina do gorzowa i nikt nie umarł.
~Tombar
Hatchback 5d 1.2 i 16V 80KM 59kW
Z przodu wygodnie, szeroko, dużo miejsca z tyłu.....cóż nie jest to duże auto ale jest lepiej niż np w Yrisie I.
~xxkulka@o2.pl
Hatchback 5d 1.2 i 16V 80KM 59kW
nie jechalem jeszcze autem tej klasy ktore oferowaloby tyle miejsca, za kierownica ma sie wrazenie ze sie siedzi w wiekszym aucie
Nissan Micra III Hatchback 5d