Oceny Nissan Murano II

Oceny Nissan Murano II – wybierz silnik

Najnowsze oceny Nissan Murano II

~Maniek
SUV 2.5 dCi 190KM 140kW
Samochód w pełni zasługuje na zakwalifikowanie go do klasy premium. Krytykowany wszędzie silnik ze względu na moc nie jest mułem. Całkiem nieżle przyspiesza i nie jest głośny ani przesadnie paliwożerny plus świetna skrzynia biegów. Co prawda prosiłoby się o jakieś V6 ale za cenę połowę niższą od konkurencji nie można narzekać (auto klasy BMW X5 czy Volvo XC90 w wersji Premium kupiłem nowe za 175 tys.)W srodku skóra, bardzo bogate wyposażenie i...
~Dawid
SUV 2.5 dCi 190KM 140kW
Auto niedoceniane, przez to tańsze od Europejskiej konkurencji. Bardzo dobra propozycja dla rodzin z dziećmi. Duża kubatura wnętrza. Sprawdza się w każdych warunkach drogowych. Absolutnie niezawodny i bezproblemowy w utrzymaniu pojazd. Polecam z czystym sumieniem niezdecydowanym
~Radek
SUV 3.5 255KM 188kW
To już mój drugi Murano wcześniej miałem 2009 rok z przebiegiem 150tyś wersja europejska teraz mam 2014 rok sprowadzony z Kanady , uwielbiam ten samochód nie jest to może sportowiec ale mocy mu nie brakuje przy praktycznie każdej prędkość, trochę duże spalanie ale jak porównam do Megane 2.0 automat którym jeździłem chwilę to jednak nie jest źle, trochę mały bagażnik
~Krzysiek
SUV 3.5 255KM 188kW
Rewelacyjne auto, ze śmiesznymi kosztami utrzymania, mega wygodne i komfortowe.
~ślepek
SUV 2.5 dCi 190KM 140kW
Auto o kontrowersyjnym wyglądzie, dla niektórych jest super, niektórym się niepodoba. Wygodny, duży i całkowicie bezawaryjny suv.
~słąwek
SUV 2.5 dCi 190KM 140kW
Generalnie super auto nie mam żadnych zastrzeżeń po 3 latach użytkowania, poza hamulcami tarcze słabe reszta wręcz rewelacyjna. Trochę tej mocy mi brakuje ,ale auto duże wygodne no i ładne .
Dziennik kosztów dla Nissan Murano II
12,4
~Diomed44
SUV 2.5 dCi 190KM 140kW
Bardzo wygodne auto z amerykanskimi fotelami (nawet w mojej europejskiej wersji). Teraz jak chce zmienic to nicprodukowanego w EU nie ma tak wygodnych i duzych footeli.
~Paweł88
SUV 3.5 234KM 172kW
Nie ma się do czego przyczepić. Solidnie i bez kombinacji.
~Piotr
SUV 3.5 255KM 188kW
bardzo wygodne auto , godne polecenia kupiłem jako używane w USA z przebiegiem 6325mil i małą stłuczka , należy regulować zawory przy używaniu gazu
~Piotr C.
SUV 3.5 255KM 188kW
samochód świetnie wygląda i dobrze się jeździ, nie rozumiem dlaczego niektórzy wybierają \"traktory \" typu dezel Tuareg szmelcwagena , a nie naprzykład Murano