Oceny Nissan NV200

Najnowsze oceny Nissan NV200

~damian_marzec
Van 1.6 L 110KM 81kW
Nissan NV200
Bardzo słabe wygłuszenie samochodu, na autostradzie powyżej 120km/h bardzo głośno. Dopiero jak wytłumiłem matami przestrzeń ładunkową + kabinę to jest ok. Samochód bardzo twardy, co przy kilkunastogodzinnej podróży poza autostradami daje się odczuć na kręgosłupie. Plusem tego autka jest silnik 1.6 benzyna - dynamiczny.
~Adam
Combi 1.5 dCi 89KM 65kW
Nissan NV200
Auto do miasta może być. Bardzo proste i logiczne. Jeśli szukasz auta rodzinnego to omijaj z daleka. Wąskie, nie wygodne przy dłuższej jeździe. Mam wersję 7 osobową -dobrze przemyślane składanie foteli w bagażniku (nie zabiera miejsca w podłodze). Fatalnie rozwiązane nawiewy, pomimo drugiego nawiewu klimatyzacji na tył. Zrobiłem nim już 70tys. kilometrów -poza wymiana łożyska z tyłu -sama eksploatacja. A . dwumasa zaczyna się kończyć -ale...
~pik43
Combi 1.6 110KM 81kW
Nissan NV200
Idea tego typu auta wydaje się świetna niewielkich rozmiarów samochód idealny do przemieszczania się po mieście a w razie potrzeby spokojnie można zapakować 4 osobową rodzinę z bagażami, rowery, hulajnogi i sprzęt kempingowy ... i pojechać w dłuższą podróż. No pod warunkiem, że podróż nie będzie zbyt długa lub na wyposażeniu samochodu znajdą się zatyczki do uszu.
~autotester
Nissan NV200
Małe auto o wielkich możliwościach. Przemyślane i zaprojektowane pod dzisiejsze potrzeby i problemy kierowców. Małe z zewnątrz, wielkie w środku, praktyczne wnętrze (trzeci rząd foteli składany na boki), tanie, proste, w miarę bezpieczne (brakuje kurtyn!). Z założenia tanie w naprawie po stłuczkach (chłodnica chroniona belką). Czego chcieć więcej? Chyba tylko więcej airbagów.
~Robert1979
Nissan NV200
Dobre auto do jazdy po mieście. Zwinne , dobrze się prowadzi i praktycznie bezawaryjne.
~Długie trasy
Van 1.5 L dCi 89KM 65kW
Nissan NV200
Auto za 60tys. Ogólne wykonanie - socjał. Chociaż ma podgrzewane siedzenia i radio full wypas... Dziwne połączenie super taniości z luksusem...
~M
Van 1.5 L dCi 110KM 81kW
Nissan NV200
Dobre , wygodne, pakowne auto w dobrej cenie. Model raczej ekonomiczny, z nieco siermiężnym wyposażeniem
~ja
Van 1.6 L 109KM 80kW
Nissan NV200
auto ma plusa za długa pake 2mb głupota czujniki otwartych drzwi tylych przy przewozie dłuszszego ładunku ciagle palą sie kontrolki
~wojtases
Nissan NV200
85KM to dla mnie troszeczkę za mało polecam wersje 110KM jeśli podróżujecie na długich trasach. Do miasta i pod miasto 85Km spokojnie wystarczy.
~Marcin
Van 1.5 L dCi 110KM 81kW