Oceny Nissan NV200 Van

Najnowsze oceny Nissan NV200 Van

~damian_marzec
Van 1.6 L 110KM 81kW
Nissan NV200
Bardzo słabe wygłuszenie samochodu, na autostradzie powyżej 120km/h bardzo głośno. Dopiero jak wytłumiłem matami przestrzeń ładunkową + kabinę to jest ok. Samochód bardzo twardy, co przy kilkunastogodzinnej podróży poza autostradami daje się odczuć na kręgosłupie. Plusem tego autka jest silnik 1.6 benzyna - dynamiczny.
~autotester
Nissan NV200
Małe auto o wielkich możliwościach. Przemyślane i zaprojektowane pod dzisiejsze potrzeby i problemy kierowców. Małe z zewnątrz, wielkie w środku, praktyczne wnętrze (trzeci rząd foteli składany na boki), tanie, proste, w miarę bezpieczne (brakuje kurtyn!). Z założenia tanie w naprawie po stłuczkach (chłodnica chroniona belką). Czego chcieć więcej? Chyba tylko więcej airbagów.
~Robert1979
Nissan NV200
Dobre auto do jazdy po mieście. Zwinne , dobrze się prowadzi i praktycznie bezawaryjne.
~Długie trasy
Van 1.5 L dCi 89KM 65kW
Nissan NV200
Auto za 60tys. Ogólne wykonanie - socjał. Chociaż ma podgrzewane siedzenia i radio full wypas... Dziwne połączenie super taniości z luksusem...
~M
Van 1.5 L dCi 110KM 81kW
Nissan NV200
Dobre , wygodne, pakowne auto w dobrej cenie. Model raczej ekonomiczny, z nieco siermiężnym wyposażeniem
~ja
Van 1.6 L 109KM 80kW
Nissan NV200
auto ma plusa za długa pake 2mb głupota czujniki otwartych drzwi tylych przy przewozie dłuszszego ładunku ciagle palą sie kontrolki
Dziennik kosztów dla Nissan NV200 Van
6,4
~wojtases
Nissan NV200
85KM to dla mnie troszeczkę za mało polecam wersje 110KM jeśli podróżujecie na długich trasach. Do miasta i pod miasto 85Km spokojnie wystarczy.
~Marcin
Van 1.5 L dCi 110KM 81kW
~Arek
Van 1.6 L 110KM 81kW
Nissan NV200
brak regulacji kierownicy w poziomie powoduje że muszę jeździć na bardzo wyprostowanym fotelu (Przestrzeń dla kierowcy i pasażerów)
~ucho
Nissan NV200
dosyc slaby silnik, turbina przy 2000obrotow glosno swiszczy, generalnie nadaje sie chyba tylko do miasta bo poza osiaga slabe wyniki, dlugo sie rozpedza, jezdze glownie pusty lub z nieduzym ladunkiem do 100kg i muli, to przy 700 pewnie bedzie masakara (Silnik)
Nissan NV200 Van