Dodaj swoją ocenę

Najnowsze oceny Nissan Pathfinder

~Michał
Terenowy 2.5dCi 171KM 126kW
Nissan Pathfinder III
patrząc na moją sytuację: dziecko, fotelik, wyjazdy na wakacje i do teściów 50km w jedną stronę, górzysty teren. Ten samochód to jest to czego szukałem
~Tomek_J
Nissan Pathfinder III
Rewelacyjne rodzinne auto z napędem na cztery koła (dołączanym ręcznie lub automatycznie). Szczerze polecam. Kolejny samochód to też będzie prawdopodobnie Pathfinder tylko rocznikowo młodszy.
~YAREG
Terenowy 2.5dCi 171KM 126kW
Nissan Pathfinder III
Wygodny, dynamiczny budzący respekt na drodze samochód. Fantastyczne audio Bose.
~Pathfinder
Nissan Pathfinder III
Do tej pory (czyli do Pathfindera) nie brałem pod uwagę wymiany modelu samochodu, którym jeżdżę na ten sam model tylko młodszy. A za parę lat raczej tak zrobię.
~Burgerman
Nissan Pathfinder III
Auto rzuca się w oczy i o to chodzi. Niczym specjalnie się nie wyróżnia, oprócz niezłej dynamiki silnika. Napędy OK. Jak dla mnie trochę za wąski, krótki i mało komfortowy. Przydałaby się odrobina luksusu.
~Darek
Terenowy 3.5 i V6 24V LE 4WD 243KM 179kW
Nissan Pathfinder II
Auto bardzo dobrze się sprawuje. Ostatnio musiało przybyć u nas tych aut, bo na aukcjach pojawiło się wiele części. Brakuje jeszcze takich drobnostek jak uszczelki ale może i to się z czasem pojawi. Duży wybór części jest w USA ale transport też kosztuje. Ceny w ASO można przemilczeć. Tak samo jest problem z mechanikiem, bo prawie każdy widzi taki samochód pierwszy raz na oczy i niestety będzie się na nim uczył.
~kadar@urban.pl
Terenowy 3.3 V6 4WD 170KM 125kW
Nissan Pathfinder II
to swietny samochod dla tych ktorzy zyja szybko i lubia zmiany za oknem swojego samochodu. jedyna wada to paliwozernosc tego samochodu
~Artur
Terenowy 4.0 i V6 4WD 269KM 198kW
Nissan Pathfinder III
dobre materiały i beżowa tapicerka to właśnie mnie się spodobało.Dostojnie i elegancko.No ta drapieżność z wyglądu.
~Grab4
Nissan Pathfinder III
Auto daje niesamowite poczucie bezpieczeństwa, zapewnia wygodne podróżowanie. Jeszcze nigdy mnie nie zawiodło a mam je od nowości.
~surf or die
Nissan Pathfinder III
dla mnie to doskonala opcja. przy moim trybie zycia, uprawianiu wielu pasji sportowych wodnych gdzie auto czasami sluzy za \"woz drzemaly\" bo po co wracac jak jutro tez wieje i mozna plywac:). wzoniczo pomimo ze przypomina lodowke to jednak jest komfortowe. do minusow zalicze zbyt cienko lakierowana blache, radio ktore jest gowniane a trzymam je bo ma podlaczenie pod kierownice, slabo spasowane plastiki w srodku sa sredniej jakosci jak na...

AUTOCENTRUM.PL S.A.