Nasza strona www używa technologii wykrywającej konfigurację przeglądarki użytkownika oraz Ciasteczek (Cookie). Korzystanie z serwisu oznacza, że akceptujesz politykę prywatności i wyrażasz zgodę na używanie Cookies zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.

Oceny Nissan Pathfinder– wybierz generację

Najnowsze oceny Nissan Pathfinder

~argus
Terenowy Facelifting 3.0D 231KM 170kW
Wersja LE, NISSAN Connect Premium + Premium BOSE Audio. Rewelacja. Polecam
1,0
~mario
Nissan Pathfinder III
Uwaga na silnik zrobiłem 100260 czyli 260 km wiecej i nisan odmówił naprawy gwarancyjnej zrobiła się dzura w tłoku nissan to kpina uwaga!!!! to auto kosztowało mnie 240tyś nie polecam nikomu
~tomek
Nissan Pathfinder III
Bojowo wyglądający Nissan dla lubiących wypady w teren.
~Pathfinder
Nissan Pathfinder III
Do tej pory (czyli do Pathfindera) nie brałem pod uwagę wymiany modelu samochodu, którym jeżdżę na ten sam model tylko młodszy. A za parę lat raczej tak zrobię.
~siemens-sa@go2.pl
Terenowy 3.3 V6 4WD 170KM 125kW
Nissan Pathfinder II
warto , nie jest drogi a mozna na niego liczyc zrobilem nim 60000mil i jestem zadowolony
~3M
Terenowy 2.5dCi 171KM 126kW
Nissan Pathfinder III
Dobrze, że auto kupiłem na 3 letniej gwarancji. Jak widać sporo usterek naszczęście na gwarancji. Specjaliści uznali, że nie jest mozliwe takie zużycie ukł kierowniczego jakie mam po przejechaniu 25.000km!. Coś musiało się wydarzyć gdy kupowałem samochód. Mi pozostaje się domyśleć gdzie są moje części. Samochód kupiłem nowy u krajowego autoryzowanego dealera. Serwis Nissana działa ok.
~Tomek_J
Nissan Pathfinder III
Rewelacyjne rodzinne auto z napędem na cztery koła (dołączanym ręcznie lub automatycznie). Szczerze polecam. Kolejny samochód to też będzie prawdopodobnie Pathfinder tylko rocznikowo młodszy.
~Michał
Terenowy 2.5dCi 171KM 126kW
Nissan Pathfinder III
patrząc na moją sytuację: dziecko, fotelik, wyjazdy na wakacje i do teściów 50km w jedną stronę, górzysty teren. Ten samochód to jest to czego szukałem
~Darek
Terenowy 3.5 i V6 24V LE 4WD 243KM 179kW
Nissan Pathfinder II
Auto bardzo dobrze się sprawuje. Ostatnio musiało przybyć u nas tych aut, bo na aukcjach pojawiło się wiele części. Brakuje jeszcze takich drobnostek jak uszczelki ale może i to się z czasem pojawi. Duży wybór części jest w USA ale transport też kosztuje. Ceny w ASO można przemilczeć. Tak samo jest problem z mechanikiem, bo prawie każdy widzi taki samochód pierwszy raz na oczy i niestety będzie się na nim uczył.
~OSP
Nissan Pathfinder III
Samozapłon autka. Jedziesz i nagle autko się pali. A że to był diesel to nic nie zostało. Sam byłem na akcji ratowniczej i mogę zaświadczyć :o
Nissan Pathfinder