Oceny Nissan Primera I Hatchback 2.0 D 75KM 55kW 1991-1996

Pozytywne zaskoczenie

Najnowsze oceny Nissan Primera I Hatchback 2.0 D 75KM 55kW 1991-1996

~tsz73@go2.pl
Hatchback 2.0 D 75KM 55kW
Jakość wykonania oraz mała usterkowość samochodów japońskich w moim przekonaniu obala "mity" o niemieckiej przecyzji i bezawaryjności. Przykładowo passat czy golf z tego rocznika i z takim przebiegiem albo już jest na złomia albo zostawia za sobą czarną chmurę a o zapalaniu w niskich temperaturach można zapomnieć. Moja Primera ma przejechane ponad 330 tys km, nie bierze ani grama oleju (wymiana co 10 tys km na Mobil superdiesel), samochód stoi...
2,4
~nigdy nissana
Hatchback 2.0 D 75KM 55kW
Żałosny samochód,markę Nissan będę omijał szerokim łukiem. To mój ósmy samochód, oprócz tego jeżdziłem jeszcze kilkunastoma. Przejechałem nim 20 kkm - traumatyczne przeżycie. Umiesciłbym go na równi z Polonezem chociaż ten ostatni jest o wiele tańszy w naprawie. Skoda 105 L to przy nim bajka. Jak coś szwankuje to nigdy nie wiadomo co to dokładnie jest. Znam się trochę na samochodach, dużo robię sam ale przy tym ręcę opadają i mechanikom....
3,2
~w-wa
Hatchback 2.0 D 75KM 55kW
bardzo przeciętny samochód, myślałem że to będzie coś lepszego. Sprowadzony z Niemiec naprawdę zadbany, a mimo to jakiś wkurzający. Mam jeszcze MB 124 200D, ma 16 lat blacha się sypie, przebieg 400000 po taxi i jak do niego wsiadam to zupełnie inny świat wszystko chodzi i działa bez zarzutu.
~renet@go2.pl
Hatchback 2.0 D 75KM 55kW
Idealne auto dla każdej rodziny. Bardzo niski koszt eksploatacji, brak usterek,auto duże i wygodne, dobrze wyposażone w cenie Golfa(ludzie którzy kupują Golfa niech się pukna w czoło).Nie ma na rynku lepszego auta za te pieniądze.
~Marek.22@onet.pl
Hatchback 2.0 D 75KM 55kW
Moim zdaniem auto duze,pojemne, praktyczne i bez awaryjne jak na swoj wiek.Zdaje sobie sprawe ze nie jest to demon mocy i predkosci.Na dojazdy do pracy i rodziny samochod godny polecenia.
~lepox
Hatchback 2.0 D 75KM 55kW
Gdyby nie drobne usterki ten samochód zasługiwałby na najwyższe oceny
3,6
~urbi9
Hatchback 2.0 D 75KM 55kW
Nie jest to nowy samochód no ale jak na pierwszy to nie narzekam;)
~myszor75@op.pl
Hatchback 2.0 D 75KM 55kW
Bardzo dobre autko, mocno niezawodne. Smiało polecam dla nie bardzo wymagających.
~paweombm@poczta.fm
Hatchback 2.0 D 75KM 55kW
Świetne auto naprawde polecam niunia jest naprawde siebie warta
~renet@go2.pl
Hatchback 2.0 D 75KM 55kW
Duże bardzo ekonomiczne auto, ale rozglądam się za Primerą z klimą i turbodieslem.
Nissan Primera I Hatchback