Ocena kierowcy - Nissan Primera I Kombi

gregor, 16 lat temu
Silnik 1.6 i 90KM 66kW
Rok produkcji 1995
Nissan Primera I Kombi 1.6 i 90KM 66kW 1990-1998 - Oceń swoje auto
Silnik : pracuje równo, delikatnie, nic nie stuka, nie puka, zamiast paska rozrządu ma łańcuszek, na gazie nie skaczą mu obroty bez względu na jakiej stacji zatankuję,może miałem po prostu fuksa że mi się trafił? stał w komisie i na mnie czekał, nie kupiłbym tego modelu po raz kolejny gdyż jest tyle aut na świecie więc dlaczego miałbym jeździć tym autem całe moję życie? aczkolwiek nissana mogę kupić lecz to już będzie 200sx
Karoseria : tylna klapa troche zardzewiala ale kupię nową i po problemie :)
gdzieś z pod lewarka zmiany biegów mi cały czas wieje i nie mogę za cholerę znaleźć przyczyny hehe
jeżdżę na gazie cena gazu po 2,21zł za litr tankuję do pełna za 80 złotych polskich hehe i teraz najlepsze robię 426 km, w życiu nie udało mi się lepiej trafić z ekonomicznym autem(ee przepraszam był jeden mitsubishi colt 1,5 benzyna+gaz też był tak samo ekonomiczny jak nissan więc mam wielkie do japońskich zaufanie),odpalam na gazie bez względu na pogodę obroty nie skaczą nic nie szarpie nie gaśnie po prostu cudo dla porównania moje mondeo za 75złotych robiłem tylko 150 do 170 km
jest trochę dłubaniny jeśli chodzi o pierdołki gdzieś coś nie świeci, czy centralny zamek nie zawsze działał wszystko porobiłem i za 3400 zł mogę jeździć moim nissanem(tyle za niego dałem) poza tym nie ma się co dziwić gdyż to nie jest nowy samochód i nigdy nie będzie ale jeśli się nie ma tego co się lubi to się lubi to co się ma
jeszcze nic poważnego się nie dzieje

LPG - zużycie paliwa dla silnika 1.6 i 90KM 66kW [l/100km]

8,1