Oceny Nissan Primera I Sedan 2.0 16V 115KM 85kW 1990-1996

Nissan Primera I Sedan 2.0 16V 115KM 85kW 1990-1996 - Oceń swoje auto

Najnowsze oceny Nissan Primera I Sedan 2.0 16V 115KM 85kW 1990-1996

~KaMKaJ89
Sedan 2.0 16V 115KM 85kW
Bardzo sympatyczne autko, bardziej na trasę niż do miasta, ale da się żyć :) 5 lat jazdy i zrobione 100 tys. km. Niestety byłem tym właścicielem na którego trafił duży ciężar jeśli chodzi o wymianę elementów, które się zmęczyły. Jeśli znaleźć egzemplarz zadbany mechanicznie, na bieżąco konserwowany, odwdzięczy się niezawodnością. Jeśli ktoś narzeka na ciągłe awarie i usterki, trafił na egzemplarz ewidentnie zmęczony życiem, a szczególnie złym...
~Justi1986
Sedan 2.0 16V 115KM 85kW
Primera to naprawde dobre autko:) Co prawda jako nowy kierowca z pierwszym autem nie moge zbytnio wyrazac tu swoich opini bo po prostu jeszcze nie mam takiego pojecia jak weterani drogowi z kilkuletnim stazem:) Ale jedno moge powiedziec, wiadomo ze niedoswiadczony kierowca ma ze tak powiem wieksze tendencje do zlej obslugi i sposobu eksploatacji pojazdu a tym samym czesciej ze tak powiem \"zajeżdża\" swoje pierwsze autko, a tu prosze, jestem...
3,2
~limes
Sedan 2.0 16V 115KM 85kW
Nissan Primera miał być samochodem bezawaryjnym lecz okazało się całkiem inaczej. Po zakupie pierwszej Primery z silnikiem 1.6 i ciągu nowych i powtarzających się usterek zdawało by się że taki egzemplarz, ale po zakupie drugiej z silnikiem 2.0 okazało się że raczej awarie to normalna rzecz tych samochodów. Kiedy jest sprawny radość z jazdy jest duża. Wygodnie się jeździ w długie trasy, ale na miasto raczej mało się nadaje. Można się...
~Giero
Sedan 2.0 16V 115KM 85kW
Jest to rocznik \'90. Pomimo swoich lat auto SUPER.Jedynie co to z mojej winy zimą zamarzło mi auto bo lałem wode:-( pompa wymieniona i po problemie:-)Jeszcze jedno:skrzynia biegów (5 bieg)ale to chyba normal w tych autach.Polecam to Auto bo naprawde warto.
~krauzem@wp.pl
Sedan 2.0 16V 115KM 85kW
Nie jest to najnowsza linia, a raczej konserwatywna, ale "nie straszy na drodze", a wręcz ładnie się prezentuje. Auto, którym możesz się wybrać w daleką trasę bez obaw, ekonomia w starndarcie przy benzynie, przy instalacji gazowej nawet bardziej ekonomiczny niż diesel. Właśnie kupuję drugą Primerę P11 2,0 16V 131 KM, a jeździłem Almerą I i mam jeszcze Almerę II i wiem, że warto kupować Nissany!!!
~Ogonezzz
Sedan 2.0 16V 115KM 85kW
Mimo swoich 13 latek Primera nadal jest godnym podziwu autem.Jeśli cofnąć się do czasu jej świeżości porównał bym te auto z mini limuzyną w wersji sporting =D bo luksus w połączeniu z mocnym silnikiem (w opcji także wersja 150hp) daje świetny rezultat.
~wiedzmin21@wp.pl
Sedan 2.0 16V 115KM 85kW
Nissan Primera GT ,150 koni robi swoje ,jest bardzo dobrze i nie zamienie go na nic innego (jak kupie Skyline´a to i tak nie sprzedam Primy).Czysta benzynka ,nigdy nie zaloze do niego gazu.Samochod na 4+.
~KOMONI
Sedan 2.0 16V 115KM 85kW
Jak na 15 letni samochód (jeździmy już 5 lat) - rewelka, żadnych poważniejszych usterek, raz na jakiś czas trzeba zadbać o wymianę zużytych drobiazgów i przeglądy - wtedy nie ma żadnych problemów. Przyjemność jazdy OGROMNA.
~Adams93
Sedan 2.0 16V 115KM 85kW
samochód godny polecenia dla młodego człowieka, który nie chce ładować pieniędzy w samochód
~aniol937@wp.pl
Sedan 2.0 16V 115KM 85kW
Samochód jest godny polecenia, tani w utrzymaniu i częsi eksploatacyjne też są w przyzwoitych cenach
Nissan Primera I Sedan