Ocena kierowcy - Nissan Primera I Sedan

Zaksiu, 13 lat temu
Silnik 2.0 16V 115KM 85kW
Rok produkcji 1993
Nissan Primera I Sedan 2.0 16V 115KM 85kW 1990-1996 - Oceń swoje auto
Silnik : no faktycznie, spora pojemność i w sumie nie aż taka duża moc ale wystarczy żeby poszaleć, do tego jest nei do zdarcia
Zawieszenie : na polskich drogach szybko się zużywa
po prostu nissan, jak dla mnie świetny samochodzik
silnik bardzo mocny, wysoki moment obrotowy, idealnie pracuje i co ważne niemalże niezawodny
ze skrzynią mam małe problemy, zacina mi się dwójka ale poza tym biegi wchodzą bardzo dobrze
dobrze trzyma się drogi ale niestety łatwo się zużywa na naszych szosach
widoczność jest bardzo dobra, wszystko widać co dzieje się wokół samochodu, pozycja kierowcy jest dość niska jak to w japońskich autach, ale nie trzeba widzieć końca maski żeby wiedzieć gdzie jest zderzak
benzyny pali około 9 litrów przy spokojnej jeździe, jak się przyciśnie to około 13, gaz wychodzi identycznie, wystarczy mieć dobrą instalacje założoną
w mojej primerze ogrzewanie nie działa najlepiej, to chyba najsłabszy punkt tego auta według mnie.
wewnątrz jest bardzo dużo miejsca, nawet długonoga blondynka z boku będzie mogła wygodnie siedzieć :P z tyłu również sporo miejsca na nogi
lubię jak słychać silnik:) dla niektórych może się wydawać troszkę głośno ale dla mnie jest idealnie
jeżeli mamy dobrą instalacje gazową to spali około 10 litrów i nie ważne czy będziemy jechać 70 czy 150 na godzinę i czy będziemy mieć dwie tony na przyczepie za sobą, i to jest właśnie wspaniałe w tym samochodzie. ceny napraw to już większy problem, japońskie samochody mają to do siebie że naprawy są dość kosztowne, ale można znaleźć sporo tańszych zamienników.
jak za taką cenę to to jest to świetne auto, serdecznie polecam
Japończycy dopracowali to autko w miarę dobrze więc z drobiazgami nie ma problemów
jeżeli dba się o autko i wymienia wszystko w odpowiednim czasie to będziemy się cieszyć z niezawodnego samochodu

LPG - zużycie paliwa dla silnika 2.0 16V 115KM 85kW [l/100km]

9,7