Ocena kierowcy - Nissan Primera I Sedan

Justi1986, 13 lat temu
Silnik 2.0 16V 115KM 85kW
Rok produkcji 1993
Nissan Primera I Sedan 2.0 16V 115KM 85kW 1990-1996 - Oceń swoje auto
Silnik : W takim autku taka moc??? Mile zaskoczenie. Moje pierwsze autko i nie zaluje ze z silnikiem 2.0. Na poczatku troche sie balam ale mysle ze lepiej skoczyc od razu \"na gleboka wode\":):):)
Primera to naprawde dobre autko:) Co prawda jako nowy kierowca z pierwszym autem nie moge zbytnio wyrazac tu swoich opini bo po prostu jeszcze nie mam takiego pojecia jak weterani drogowi z kilkuletnim stazem:) Ale jedno moge powiedziec, wiadomo ze niedoswiadczony kierowca ma ze tak powiem wieksze tendencje do zlej obslugi i sposobu eksploatacji pojazdu a tym samym czesciej ze tak powiem \"zajeżdża\" swoje pierwsze autko, a tu prosze, jestem wlasnie takim niedoswiadczonym kierowca a autko jak na swoje lata i moja eksploatacje sprawuje sie dobrze i daleko mi do \"zajechania\" go:)
Z początku było lepiej, teraz też nie jest najgorzej z tym ze jak jest zimny to ma za wysokie obroty a przy zmianie biegow (konkretnie nacisniecie pedalu sprzegla) obroty wogole wariuja. Jak juz sie rozgrzeje to jest ok:)
Bez zadnych zastrzezen:)
Nie jest najgorzej choc mogloby byc lepiej:) Twarde zawieszenie i szybko sie zuzywa na naszych drogach. Po paru dniach jazdy od momentu zakupu poszedl mi wahacz, wymienilam i jest ok chociaz czasem slysze jakies zgrzyty z przodu
Bez zastrzeżeń
Może nie do końca doskonala ale na pewno bardzo bardzo dobra
Wszystko dziala jak w zegarku
Jak dla mnie autko jest super wygodne i jak na sedana to ma naprawde ogromny bagaznik
Ogolnie bardzo dobre jak na tamte czasy:)
Roznie to bywa. W sumie autko mam od niedawna na benzynie nie jezdze prawie wcale, a gazu to mi spala jak smok, z tym ze jako poczatkujacy kierowca wiadomo-mam na to wplyw:)
Jak na tamte lata primerka ma naprawde fantastyczne wyposazenie za niewielka cene
No roznie to jest, ja akurat co chwile naprawiam jakis drobiazg... A to wahacz, a to nagle przestal odpalac i tez musialam go wstawic na pare dni do mechanika, bo jak sie okazalo jakies kable byly splątane no i przy gazie zawor na elektromagnes czy cos takiego tez padl
Jak narazie, mam nadzieje ze to sie nie zmieni, nic powaznego sie nie stalo:)

LPG - zużycie paliwa dla silnika 2.0 16V 115KM 85kW [l/100km]

12,4