Oceny Nissan Primera I Sedan 2.0 D 75KM 55kW 1991-1996

Najnowsze oceny Nissan Primera I Sedan 2.0 D 75KM 55kW 1991-1996

4,1
~Michał C
Sedan 2.0 D 75KM 55kW
GDYBY nie korozja byłoby naprawde świetnie,coprawda awarie zdażają sie ale w autach o takim wieku i przebięgu ma prawo coś się dziać, wszystkie samochody się psuja jedne bardziej inne mniej,wszystko zalezy na jaki egzemplaż trafimy zadbany októry właścicel dbał lub taki o który nie ,ta w kazdy przypadku kupa kosztów, jezdził byle do przodu. polecam primere fajny samochód tani w utrzymaniu ,ponadprzecietnie daje frajde z jazdy wygoda a z...
2,6
~franc
Sedan 2.0 D 75KM 55kW
majac to auto 7 miesiecy taka marka jak nissan dlamnie nie istnieje nigdy wiecej.bardzo duza awaryjnosc wymienialem dwa razy uszczeke pod glowica, wieczne stuki iluzy w zawieszeniujest tam taka mnogosc elemetow ze zawsze bedzie cos tam.raz zerwal mi sie pasek rozadu.a ceny czesci bardzo wysokie w porownaniu do golfa nawet 3 razy tyle.plus za ilosc miejsca i komfort pracy zawieszenia.wielkim minusem jest jeszcze wszechobecna korozja pod tym...
~Mirek1064
Sedan 2.0 D 75KM 55kW
teraz już bardzo stary konstrukcyjnie samochód żadnej elektroniki ale to może byc zaleta ? nic się nie zepsuje przez 8 lat go mam a nie odwiedzałem elektryka ani razu ! jedyny minus częste wymiany alternatora (palą się diody prostownicze )
3,6
~Józef 23
Sedan 2.0 D 75KM 55kW
Samochód były idealny gdby jeździł po równych drogach. Niestety nasze polskie są cholernie dziurawe co odbija się na zawieszeniu. To jest dość skomplikowane w budowie prze co często trzeba coś w nim naprawiać.
2,4
~qlt
Sedan 2.0 D 75KM 55kW
Ani to japonczyk, a juz tym bardziej bezawaryjny, ceny częsci powalają , ale trzeba kupowac drogie bo tansze z JC to szajs. Zresztą Nissan to chyba zawsze byl najsłabszy z japonczyków. Zabawne jest zwalanie teraźniejszej jakości Nissana na Francuzów. W koncu to mocniejsi kupują słabszych a nie odwrotnie. Nissana będę omijał szerokim łukiem.
2,2
~Krzych
Sedan 2.0 D 75KM 55kW
potencjalnym nabywcom proponuje czytać uważnie fora o nissanie. Podkreślam - uwaznie. Ja na poczatku tez widzialem tylko same zachwyty, teraz widze, ze te usterki ktore ja mialem powtarzaja sie u innych wlascicieli tych samochodow. Jak czytam o niezawodności nissanow to cholera mnie bierze.
2,3
~MK
Sedan 2.0 D 75KM 55kW
beznadziejny samochód jak nie urawana półośka, to wypada 5, ciagle problemy z hamulcami i abs, zawieszenie co roku do roboty, czesci kosmicznie drogie. Teraz problemy z silnikiem. Cały czas cos sie dzieje.
3,8
~boll
Sedan 2.0 D 75KM 55kW
Ogólnie auto oszczędne i niezawodne w elsploatacji, ale gdy przekroczyło 10 lat wszystko zaczęło się sypać jak za dotknięciem czarodziejskiej różdżki. Zważywszy na moje 7-letnie doświadczenie z tym autem daję ocenę 4.
~ULA
Sedan 2.0 D 75KM 55kW
jeździ mi się tym autkiem całkiem fajowo, gdyby jeszcze drogi były bardziej równe..... uniknęło by się napraw wahaczy, drążków stabil. Auto jest wygodne i bardz przyjazne dla kieszeni = prz długich trasach (ok. 3000 km) spalanie w moim "nisku" wyniosło 5,3 l/100 km Ogólnie jest O.K.
~Leszek D.
Sedan 2.0 D 75KM 55kW
9-cio letnie auto bez śladu rdzy prowadzące się bardzo dobrze, z silnikiem po którym nie widać spadku mocy to prawie przyjaciel. Prawie -bo już najwyższy czas na coś nowszego(z ABS,SRS i oczywiście klimą)
Nissan Primera I Sedan