Lista ocen Nissan Primera II Hatchback (98) - Ergonomia

Na liście zabraknie 112 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~cieciwa1@op.pl
Hatchback 2.0 TD 90KM 66kW
Nie bardzo wiedziałem o co tu chodzi ale już chyba wiem...[Ergonomia to wiedza i praktyczna działalność związana z dostosowaniem elementów otoczenia do człowieka. Narzędzia pracy, przedmioty codziennego użytku, meble, samochody, domy, biura, miejsca pracy – to wszystko powstaje przy pomocy dziedziny wiedzy zwanej ergonomią.] To chyba jedyna rzecz która mi w tym aucie nie odpowiada..: przednie fotele są do kitu jak dla mnie i dla mojej...
~wareczny
Hatchback 2.0 16V 150KM 110kW
nie jest to niemiec ale przesiadlem sie z francuza mozna powiedziec ze sie odnalazlem bez problemu,jedna zecz sterowanie el.szybami przy mym wzroscie 183 zle usytuowane sa przyciski od szyb dla malego japonca jak najbardziej,i jeszcze jedno brak podlokietnika masakra niby jest tylko dla kogo?w poprzednim aucie mialem taki ze trzecia osoba smialo mogla usiasc no ale dobra to japoniec wybaczam
~Tobi
Hatchback 2.0 TD 90KM 66kW
Ergonomia bardzo dobra, fotele wygodne o dużym zakresie regulacji. Dla względnie niewysokich osób (do 180 cm) w zupełności satysfakcjonujące. Deska rozdzielcza zaprojektowana bardzo ergonomicznie, wszystkie wskaźniki pod ręką, dobrze spasowana. Mankamentem jest duża złożoność konstrukcji przy ewentualnych naprawach (skomplikowane rozmieszczenie śrub, montaż itp.)
~Kamil
Hatchback 2.0 16V 140KM 103kW
hmm w mojej wersji brakowalo tylko kierownicy wielofuncyjnej.. pozatym wszystko na swoim miejscu..:) klimatronik mogła by miec połówki stopni, w czasie dłuższej jazdy w trasie odczuwalne bylo zimno przy 22st/C a przy 23st/c bylo za cieplo ale to moje takie wydziwianie..:) el szyby el. lusterka wszystko działalo i na swoim miejscu..
~Mars91
Hatchback 2.0 TD 90KM 66kW
Fatalnie umieszczone miejsce na napoje - przy zmianie biegów uderza się je łokciem. Ogólnie mało schowków - przydałoby się lepiej wykorzystać dużą przestrzeń jaką oferuje samochód. Na duży plus - niskie siedzenia - prawie leży się w fotelu (ale to co kto lubi...)
~Jeżdżę i jeżdżę...
Hatchback 2.0 16V 115KM 85kW
Z wyposażeniem, jak to w Japońcu - szału nie ma, ale dzięki lekko wysuniętej środkowej konsoli wszystko jest pod ręką. Bardzo dużo przydatnych zastosowań typu regulowany przerywacz wycieraczek, czy podwójna regulacja ciepło/zimno dla szyb i kabiny.
~Jar
Hatchback 2.0 16V 115KM 85kW
Wszystko na swoim miejscu. Auto z okresu kiedy nie wszystkim rządziła elektronika, więc głowa nie boli od nadmiaru przycisków. Fotel kierowcy można regulować w kilku płaszczyznach, ale mogłoby być lepsze trzymanie boczne.
~użytkownik primery
Hatchback 2.0 TD 90KM 66kW
Wszystkie przełączniki są tam gdzie być powinny, czyli pod ręką. Nie ma żadnych eksperymentów np. przycisk klaksonu w dźwigni wycieraczek. Jeśli ktoś wcześniej jeździł m.in.Toyotą czy Hondą to będzie czuł się jak w domu.
~stefan
Hatchback 2.0 TD 90KM 66kW
Nie mam żadnych zastrzeżeń, wszystko pod ręką. Plus za fajne schowki (np.na okulary) i co dla mnie osobiście jest extra, regulowany wlot zimnnego powietrza z zewnątrz w nawiewach (w zimie kiedy mocno się grzeje jest to super sprawa).
Dziennik kosztów dla Nissan Primera II Hatchback
9,7
10,8
~Madmax
Hatchback 2.0 16V 150KM 110kW
Siedzenia pół skóra - kubełki trochę za wąskie - szczególnie w grubej zimowej kurtce. Kierownica Ok ale mogła by być trójramienna. Wszystko jest tam gdzie się tego szuka. Projektant był niepalący bo popielniczka jest niewygodna.
Nissan Primera II Hatchback