Lista ocen Nissan Primera II Hatchback (119) - Przestrzeń dla kierowcy i pasażerów

Na liście zabraknie 91 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~snd8
Hatchback 1.6 16V 99KM 73kW
duze auto z duza przestrzenia na nogi zarowno z przodu pasazer bedzie mial sporo miejsca przy nie wpelni wysunietym do tylu fotelu to tak samo duzo miejsca beda mieli pasazerowie z tylu. nawet za mna (187cm wzrostu) znajdzie sie miejsce na nogi. dzielona kanapa tylnie z duzym podlokietnikiem fajna sprawa no i kierowca usiadzie wygodnie duzo regulacji fotela kierowcy (5opcji) podlokietnik i wszystko pod reka (wersja slx) jedynym minusem moze...
~Łukasz/Warszawa
Hatchback 1.6 16V 99KM 73kW
Duże i przestronne auto. Jest ok. Wspomniana przestrzeń dla wysokiego kierowcy nie do końca komfortowa, ale da się przeżyć. Z tyłu kupa miejsca - dla kierowcy i 3 pasażerów - super auto. W 5 osób robi się tłok. Słowo o bagażniku - ogrooomny! Zrobiłem nim przeprowadzkę do nowego M więc jak dla mnie możliwość aranżacji przestrzeni bagażnika(składana i dzielona kanapa) daje(prawie) płaską przestrzeń do załadunku.
~cieciwa1@op.pl
Hatchback 2.0 TD 90KM 66kW
Dużo miejsca dla pasażerów z tyłu a także dużo miejsca dla kierowcy i pasażera z przodu.Bagażnik bardzo duży i pojemny, klapa bagażnika jest ciężka, amortyzatory które ją podtrzymują zazwyczaj w zimie szwankują, w zasadzie co 3 lata trzeba je wymieniać a to nie jest przyjemne ( koszt w serwisie to 600zł za 1szt.) ... koszt zamiennika 60 zł za szt :P
~użytkownik primery
Hatchback 2.0 TD 90KM 66kW
Ilość miejsca w kabinie, jak i w bagażniku jest ogromna. Nawet 500-kilometrowe trasy z kompletem pasażerów to nie mordęga. Chociaż kierowcy o dwóch metrach wzrostu (ja mam tylko 183 cm, więc mi to nie przeszkadza) mogą narzekać, że jest zbyt mało miejsca na kolana. Przy wsiadaniu będzie im przeszkadzać kolumna kierownicza.
~Patryk92
Hatchback 1.8 16V 114KM 84kW
Nissan jest w tej dziedzinie najlepszy jadac na wakacje w 4 osoby z pelnym bagaznikiem nikt nie odczuł zmeczenia, naprawde bardzo duzo miejsca w srodku, komfortowe fotele, jedna uwaga nisko sie siedzi dla mnie jest to plus bo jestem mlody ale dla moich rodzicow mimo wygody juz jest ciezej im wyjsc z Nissana.
~vow
Hatchback 2.0 TD 90KM 66kW
Mam 180 cm i przestrzeni jest w sam raz. Także pasażerowie z tyłu nie mieli uwag - sam kiedyś jechałem moim autem na tylnej kanapie i nie miałem na co narzekać. A bagażnik jest duży i w miarę ustawny - co rok jeżdżę z rodziną na wakacje i nie mamy problemu żeby wszystko zapakować.
~Radek
Hatchback 2.0 16V 140KM 103kW
Przy wzroście 195 cm fotel jest co prawda odsunięty na max do tyłu ale miejsca jest wystarczająco, z tyłu nawet może ktoś usiąść (choć lepiej żeby nie był za wysoki)z tyłu mogą całkiem swobodnie usiąść 3 osoby, z naciskiem na \"całkiem\" bo rozpusty z miejscem niema.
~Madmax
Hatchback 2.0 16V 150KM 110kW
Pisałem już o siedzeniach. Z tyłu jak na to auto - za mało miejsca. Na szczęście nie jeżdżę z tyłu, a jeżeli już to rzadko i wtedy śpię. Bagażnik zaskakująco duży i wygodny i baaaardzo wygodny do załadunku, (heczbek:) Ogólnie nie jest źle ale bardzo dobrze też nie jest.
~tomasz_luczak3@wp.pl
Hatchback 1.6 16V 90KM 66kW
To kolejna wielka zaleta Primery. W swojej klasie to chyba jedno z najbardziej przestrzennych aut. Stosunkowo dużo miejsca z przodu. Z tyłu też bardzo dobrze jak na tą klasę. Bagażnik również wystarczy na podróż dla całej rodziny. Bardzo pojemny.
Dziennik kosztów dla Nissan Primera II Hatchback
9,7
10,8
~Zawias
Hatchback 2.0 16V 130KM 96kW
Typowe auto segmentu D - czyli dużo miejsca dla pasażerów i przestronny bagażnik z rewelacyjnym dostępem do niego. Składane tylne fotele umożliwiają podniesienie przestrzeni bagażowej do wielu litów ;-) Dwa rowery górskie wchodzą do środka bez przeszkód.
Nissan Primera II Hatchback