Lista ocen Nissan Primera II Hatchback 1.6 16V 99KM 73kW 1996-2002 (25) - Bezawaryjność (drobiazgi)

Na liście zabraknie 25 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Damin.se
Hatchback 1.6 16V 99KM 73kW
wycieraczki ustawione w pozycji czasowej poprostu ida w gore i nie wracaja na miejsce. przy drobnym deszczu ucionzliwe. przy stalej pracy jest ok. Wady nie wykrylem. Aha regulator prentkosici nawiewu byl padnienty jak kupilem auto. A nissana kupilem w lato wienc wlasicicel zszedl z ceny:) czesic kupilem na zlomie za 25zl z innego Nissana
~snd8
Hatchback 1.6 16V 99KM 73kW
w sumie jest spoko czasami moga opasc nieco drzwi kierowcy i cos stuka takze warto sie przysluchac zanim odda sie samochod do tych krwiopijcow ktorzy poprawia zawieszenie i to nie bedzie to a chajs pujdzie w ich kieszenie ogolnie jest w pozadku 5-
~norfred
Hatchback 1.6 16V 99KM 73kW
z drobiazgów : 1. zapieczony tłoczek z tyłu - koszt naprawy 100 pln z wymiana płynu hamulcowego 2. harujące przednie klocki (po przejachaniu ok 2-4 tys) - wymiana na inne 150 pln 3. tuleki rozrusznika - koszt 9 pln
~junior
Hatchback 1.6 16V 99KM 73kW
Przez rok 25 tys km przejechane i padła opornica od regulacji wentylatora-działał tylko na najwyższych obrotach-koszt 50zł. Korozja tłumika - podspawanie - koszt 30zł.
~dark123
Hatchback 1.6 16V 99KM 73kW
Części wymieniane które zużyły się w eksploatacji. Największą bolączką jest zawieszenie, ale się pytam jaki samochód wytrzyma polskie drogi ?!? Poza tym nie mam większych zastrzeżeń.
~bjjtygrys
Hatchback 1.6 16V 99KM 73kW
Poza przednim zawieszeniem i cieknącej wody do środka auta (uszczelnienie czegoś przy przedniej szybie i jest ok) bez zastrzeżeń. Przy przebiegu 90tyś wachacze wymieniłem na nowe.
~AudiTDI
Hatchback 1.6 16V 99KM 73kW
Paliło mi bezpieczniki, gdy wjeżdżałem na górkę z jedynki, aby obejrzeć od spodu auto. Spaliła mi się guma na przewodzie wysokiego napięcia.
~Łukasz Wawa
Hatchback 1.6 16V 99KM 73kW
Czasem coś - ale odpukać - jest dobrze. Bardziej są to przewiny poprzedniego właściciela - nie był zbyt dbającym o sprzęty człowiekiem.
~Alex_PL
Hatchback 1.6 16V 99KM 73kW
wygodnie porzadne zawiszenie , zarazem niestety wielowachaczowe delikatne na nase drogi, a zrobiłem nią ponad 50 tys. km.
~floyd@aol.pl
Hatchback 1.6 16V 99KM 73kW
po prawie 200kkm spalona żarówka podświetlenia licznika kilometrów, połamane pokrętło regulacji oparcia fotela kierowcy
Nissan Primera II Hatchback