Lista ocen Nissan Primera II Hatchback 1.6 16V 99KM 73kW 1996-2002 (22) - Stosunek jakość/cena

Na liście zabraknie 28 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~maciek
Hatchback 1.6 16V 99KM 73kW
Dla mnie to byl dobry zakup rok temu, bo kosztowal mnie smiesznie malo jak za taki samochod. Za te pieniadze lepiej poszukac czegos innego - jakis niemiec albo francuz bedzie sie psul tak samo ale przynajmniej czesci tyle nie kosztuja!
~floyd@aol.pl
Hatchback 1.6 16V 99KM 73kW
W momencie zakupu był najtańszą opcją w klasie. Teraz też cena nie powala. Znam też niestety opinie zupełnie odmienne, lecz nie pochodzą one od osób które wiedzą o samochodzie wszystko od początku.
~junior
Hatchback 1.6 16V 99KM 73kW
Za te pieniadze (mnie kosztowała 13000 z lpg) dobry wybór. Nawet dla fanów aut niemieckich (jednego udało mi sie do tego auta przekonać)
~Łukasz/Warszawa
Hatchback 1.6 16V 99KM 73kW
Przeciętny jak całokształt. Koszt napraw w ciągu roku(5 tyś pln) powoduje, że nie jestem fanem tej marki - a szkoda, bo się fajnie zapowiadało.
~bjjtygrys
Hatchback 1.6 16V 99KM 73kW
Wtedy kiedy kupowałem był to najrozsądniejszy wybór za tą cenę (59600zł). Wszystkie inne auta z podobnym wyposażeniem kosztowały ponad 5000zł więcej.
~snd8
Hatchback 1.6 16V 99KM 73kW
klocki i inne elementy eksploatacjyne nie sprawiaja az takiego bolu kieszeni jak ma to miejsce w innych markach..
~mOmO
Hatchback 1.6 16V 99KM 73kW
Za te pieniadze chba lepiej kupic honde civic, kolega ma z 93 i chodzi lepiej, nie psuje sie, nie zre grama oleju.
~Damin.se
Hatchback 1.6 16V 99KM 73kW
japoniczyki sa drosze i som tego warte. nitracisz pieniendzy u mechanika jak to u europejczykow
~jeremy
Hatchback 1.6 16V 99KM 73kW
za tę cene brać bez zastanowienia, napewno nie uprzykszy życia nie miłymi niespodziankami

Usterki Nissan Primera II

Nissan Primera II – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~Grzesiek 509-109-214
Hatchback 1.6 16V 99KM 73kW
Mimo dużej ilości sprowadzonych aut japończyki są w cenie! Ale płaci się za jakość!!!
Nissan Primera II Hatchback