Ocena kierowcy - Nissan Primera II Kombi

matwiejka, 17 lat temu
Silnik 1.8 16V 114KM 84kW
Rok produkcji 1999
Nissan Primera II Kombi 1.8 16V 114KM 84kW 1999-2002 - Oceń swoje auto
świetne autko - serdecznie polecam, wersja kombi szczególnie - najbardzie zadwolony jest mój pies, który z jazd na tylnim sioedzeniu w suunnym zdobył teraz swoje "królestwo" na pace i generalnie bagaże muszą z reguły podróżować na tylnich siedzeniach
mimo że to durze auto silnik jak na moje potrzeby spisuje się bardzo dobrze - wiadomo redukcja + "podłoga" powoduje szybki ruch małej wskazowki ku polu Empty ale co tam
jak zawsze w Nissanie (przynajmniej w tych które dotąd miałem) - prawie Nobel
miło i przyjemnie
zagłowki tylnich siedzeń mogłyby schodzić niżej - ale wtedy takie jak rozwiazanie to był standard
łatwo i przyjemnie, z tym że ze wzgledu na wzrost (ponad 190 cm) można by było jeszcze dodać drugą płaszczyznę regulacji kierownicy
komfortowo
brak zastrzeżeń
no przy >150 trochę huczy, ale bardziej wiatr na lusterkach
przy duzym i ciężkim aucie eksploatowanym głownie w mieście nie mozna wymagać jazdy "na kroplce" - ale koszty do przyjecia, nie narzekam - przyjemność z jazdy niweluje niedogodnosci
aurto kupione w zaprzyjaźnionym komisie za bardzo rozsądną cenę - w związku z tym ten parametr jest bardzo dobry, wręcz doskonały
co do napraw - jeszcze nie doswiadczyłem większych - jedyne co to czujnik tempoeratury wewnetrznej od klimy - cena w ASO porażająca, ale jest allegro szrot a przy odrobinie zdolnosci technicznych mozna sobie poradzić dobrałem zamiennik (czujnik kosztował mnie 2,30 + 1,5 h pracy włsnej, w ASo czujnik 350 + robocizna)
brak danych

Pb - zużycie paliwa dla silnika 1.8 16V 114KM 84kW [l/100km]