Oceny Nissan Primera II Kombi 1.8 16V 114KM 84kW 1999-2002

Nissan Primera II Kombi 1.8 16V 114KM 84kW 1999-2002 - Oceń swoje auto

Najnowsze oceny Nissan Primera II Kombi 1.8 16V 114KM 84kW 1999-2002

~snooker
Kombi 1.8 16V 114KM 84kW
Kiedy kupowalem Nissana mialem jeden cel, odliczyc sobie VAT. Bylo to jedyne auto z homologacja na "ciezarowe" ktore nie mialo tej okropnej stalowej kraty, tylko latwa w demontazu siatke. Mial byc na stanie 2-3 lata, po roku zona oswiadczyla, ze go juz nie odda. Kiedy kupuje auto, na poczatku jest zachwyt a potem z czasem mam go coraz bardziej dosc, z Nissanem bylo odwrotnie. Przez 30 lat za kolkiem mialem wiele pojazdow ale tylko...
3,7
~Bandit
Kombi 1.8 16V 114KM 84kW
Posiadam swoją primerkę od 6 miesięcy i powiem szczerze że jestem zadowolany, Bardzo dobre standardowe wyposażenie, mie mam tylko skóry i kontroli trakcji. Bardzo obszerne auto i super wyposażone jak za te mieniądze. Niestety 1,8 i 115 koni to zbyt mało jak na tą masę. Prawdopodobnie kupiłbym 2.0 s silnikiem starszej generacji. Ogólnie polecam.
~matwiejka
Kombi 1.8 16V 114KM 84kW
świetne autko - serdecznie polecam, wersja kombi szczególnie - najbardzie zadwolony jest mój pies, który z jazd na tylnim sioedzeniu w suunnym zdobył teraz swoje "królestwo" na pace i generalnie bagaże muszą z reguły podróżować na tylnich siedzeniach
~slavo
Kombi 1.8 16V 114KM 84kW
Takich aut już nie produkują, teraz liczy się bajer i żeby przetrzymało gwarancję a potem niech się właściciel martwi...bardzo udane , wygodne, bezpieczne i praktyczne auto
~jaro
Kombi 1.8 16V 114KM 84kW
najbardziej to w primerce wkurza mnie promien skretu bardzo maly
~vertos
Kombi 1.8 16V 114KM 84kW
fajnie wyposazony samochod za dobra cene nie posiadajacy znaczacych wad

Usterki Nissan Primera II

Nissan Primera II – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

4,1
~Grzegorz z W-wy
Kombi 1.8 16V 114KM 84kW
Jestem zadowolony z Primery. Auto sprawdziło się jako wiekszy samoch. rodzinny.
3,1
~wladek0706
Kombi 1.8 16V 114KM 84kW
przeciętne auto o dziwnie dobrej opinii użytkowników i podejrzanie niskich cenach wolnorynkowych, wg mnie auto przeceniane - nigdy więcej auta składanego przez Anglików
3,8
~beniu ewagucia@wp.pl
Kombi 1.8 16V 114KM 84kW
średnia klasa za małe pieniadze dobry japończyk chociaz z angli
~textor
Kombi 1.8 16V 114KM 84kW
Auto wyjątkowo praktyczne. Nie rzucające na kolana finezją projektu. Raczej typowo dla japończyków totalnie praktyczne. Bdb jakość materiałów, wysoka ergonomia.
Nissan Primera II Kombi