Lista ocen Nissan Primera II (48)

~Grandmaster
Sedan 1.6 16V 90KM 66kW
Miłe autko, dobrze się prowadzi , design też ok, a najważniejsze - niezawodne! Prawdziwy made in Japan
~andymrowiec@poczt.onet.pl
Sedan 1.6 16V 90KM 66kW
stosunkowo tani w eksploatacji rodzinny samochód z dość sporym bagażnikiem. Zawieszenie i układ jezdny odporny na uszkodzenie. wizyty w serwisie wyłącznie z powodu przeglądów. Bez poważnych usterek. Ciekawa propozycja na rynku wtórnym dla samochodów > 99 r.
3,5
~piotrek_2i_mail@poczta.onet.pl
Sedan 1.6 16V 90KM 66kW
moim zdaniem jak dla takiego 20 latka jak ja , ktorego nie bawi palenie gum przy starcie ze swiatel i sciganie sie z pozerkami w dudniacych od muzyki "furach", to autko jest wsam raz .
~ds951@op.pl
Sedan 1.6 16V 90KM 66kW
Goraco polecam Japonczyki, Helmuty na twarz padaja! Troche za malo dynamiczny silnik przy pelnym obciazeniu. Mysle zamienic na 2,0L. Pelny wypas w SLX 4szyby elektryczne sterowane w drzwiach kierowcy wlacznie z blokada dla pasazerow. Montujac modul za 200 szyby zamykaja sie razem z centralnym zamkiem(para) Wymiana lancuszka rozrzadu przy 500 tys (wczesniej przy glosnej pracy) bezkolizyjny silnik (rozrzad) duzy bagaznik(prawie 500L)
~mikserm@op.pl
Sedan 1.6 16V 90KM 66kW
Jestem bardzo zadowolony z zakupu. Dobre, duże auto za niewielkie pieniądze. I co najważniejsze w tych czasach dość dobre spalanie. Szczerze polecam innym.
3,7
~kuba
Sedan 1.6 16V 90KM 66kW
trochę głośny układ rozrządu, elastyczność ok, rozruch zimą celujący (Silnik)
~Krzysztof 34
Sedan 1.6 16V 90KM 66kW
silnik kiedy jest rozgrzany - cichutki. Głośno robi się przy około 130 km/h (Silnik)
~norman
Sedan 1.6 16V 90KM 66kW
Bardzo mi się podoba to autko :) Swietnie się prowadzi.. wogóle.. wszystko ok.
~PEZA00@wp.pl
Sedan 1.6 16V 90KM 66kW
auto gogne polecenia ludziom ktorzy szukaja duzego auta , oszczednego jak i rowniez bezawaryjnego.

Usterki Nissan Primera II

Nissan Primera II – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~Łukasz
Hatchback 1.6 16V 90KM 66kW
auto godne polecenia. Za nie wielkie pieniądze mamy duży i solidny samochód. W sam raz dla rodziny. Daje um ocene 4,5.