Lista ocen Nissan Primera II Sedan (172) - Całokształt

Na liście zabraknie 142 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~piocio@autograf.pl
Sedan 1.8 16V 114KM 84kW
Ogólnie jestem zadowolony, bo codzienne użytkowanie Primery jest przyjemne. Kupując ten model wiedziałem o problemach z zawieszeniem, ale tej wielkości auta za te same pieniądze bardziej niezawodnego i powszechnego nie znalazłem. Do tej pory używałem kilku japończyków i niestety ten wyprodukowany w anglii odstaje od nich na niekorzyść.
~GenR.
Sedan 1.6 16V 90KM 66kW
Uważam, że to dobre a nawet b. dobre auto. Przez 2 lata zrobiłem nim 50 tys km w zasadzie bez zagladania pod maskę. Nawet w dalekie trasy wsiadam i jadę bez obaw, bez przegladów. Naprawdę polecam. W stosunku do poprzedniego - VW o wiele bardziej komfortowe. Posiada łańcuch rozrzadu - co niweluje koszt wym. pasków. Może troche mało schowków w kabinie.
~LeWi
Sedan 1.6 16V 100KM 74kW
nieco ponad 100 000 km przez okres 6,5 lat to właściwie nie wiele, ale samochód okazał się właściwie niezawodny dobre, niskie ceny, a jednocześnie dobre wyposażenie (ABS, klimatyzacja) to niewątpliwie zalety modelu P11, choć podobno jeszcze lepszy jest model P11.114, a gorsza "kosmiczna" P12 właściwie myślę, że jest to model niedoceniany
~januszBB
Sedan 2.0 TD 90KM 66kW
gdyby nie zaplajacy sie check engine (jakis czujnik w pompie) i czasami szwankujaca instalacja ABS to bylaby 5, ale generalnie nie mam obaw ze gdzies nie dojade, wsiadam i jade, pali od strzalu nawet w najwieksze mrozy, ...takze jak czytam posty innych samochodow i nawet nowej Primery to mi wlosy staja!! Francuzi zepsuli nowe nissany
~driverr
Sedan 2.0 TD 90KM 66kW
p11 td jeszcze bez francuzów, więc b. dobry samochód. Moim zdaniem najładniejszy z primer (sedan) ekonomiczny i bardzo dobry samochód VW oprócz silnika do pięt mu nie dorasta, ekstra wyposażenie, elektryka, klima, poduszki, abs, wspomaganie, 490 l bagażnik. B. dobra obecnie cena. Nie zamienię na innego :) Będę jeździł 30 lat aż się rozsypie.
~MIŚKA
Sedan 1.8 16V 114KM 84kW
BARDZO BOGATO WYPOSAŻONA. W ZASADZIE MA WSZYSTKO CO AUTO W TEJ KLASIE POWINNO MIEĆ W STANDARDZIE. ALE NIESTETY TO NIE BYŁA STANDARDOWA. TRZEBA BRAĆ MOCNIEJSZY SILNIK BO DO NIEMIECKICH, JAPOŃSKIM JESZCZE DUŻO BRAKUJE. NIE MA Z CZEGO WYJŚĆ, TRZEBA JĄ ROZBUJAĆ. MYŚLĘ ŻE NOWA HONDA ACCORD POKONA NOWĄ PRIMERĘ BEZ PROBLEMU. NIE TYLKO SILNIKIEM ALE TAKŻE WYGLĄDEM.
~Marek
Sedan 2.0 TD 90KM 66kW
Bardzo solidne auto. Nie jest to demon szybkości, ale zawsze dojadę na czas i przede wszystkim bardzo wygodnie. Mam model po lifcie, cały czas elegancka linia ale ważne jest to, ze to auto nie jest naszpikowane elektroniką. Poi prostu jedziesz i nie martwisz się, ze naraz auto stanie bo jakiś czujnik się zepsuł.
~ROBERT:)
Sedan 2.0 16V 140KM 103kW
nie jest to auto tej klasy co mercedes ale za te pieniadze to naprawde warto.... wole moje nismo niz jakiegos szmelcwagena... silnik 2.0 140 km polecam.. wkladac gaz i smigac.. niezawodny tani samochodzik.. moj kolor bordowy ze spojlerkiem i swieci sie jak nowy naprawde mi sie podoba,, wyposazenie full procz skory
~konradsz@toya.net.pl
Sedan 2.0 16V 140KM 103kW
to wersja GT, "usportowiona" , bardziej dynamiczna, przyspiesza przyzwoicie, ale zawieszenie twarde i na dziurach trzęsie, choć z drugiej strony świetnie trzyma się drogi, hamulce średnie, niewygodny choć duży bagażnik, mały otwór między kabiną a bagażnikiem, doskonałe siedzenie, w sumie - duża przyjemnosć z jazdy

Usterki Nissan Primera II

Nissan Primera II – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~Daniel_Polozynski@california.pl
Sedan 1.6 16V 100KM 74kW
Polecam to auto tym, którzy dużo jeżdżą i nie mają czasu na przestoje. Niestety autoryzowany przegląd jest raczej kosztowny (duży 900 zł) ale warto. Nie miałem żadnych problemów z moim autem. Jest raczej wygodne. Brakuje mi w nim trochę luksusu jak n.p.: klimy czy chociaż dziury w dachu, ale to są jak napisałem "luksusy"
Nissan Primera II Sedan