Oceny Nissan Primera II Sedan 1.6 16V 100KM 74kW 1996-2002

Nissan Primera II Sedan 1.6 16V 100KM 74kW 1996-2002 - Oceń swoje auto

Najnowsze oceny Nissan Primera II Sedan 1.6 16V 100KM 74kW 1996-2002

~Kuba
Sedan 1.6 16V 100KM 74kW
Nie jest to rajdówka - trzeba to od razu podkreślić. Jest to estetycznie wykonany samochód dla osób nie szukających wrażeń chcących bez stresu podróżować z punku A do puntu B. Jest to ogólnie duży samochód, ale sedan mimo obszernego bagażnika ma dość wysoką krawędź załadunku co utrudnia pakowanie klamotów. Przerobiłem już kilka różnych samochodów i ten jest dla mnie idealny, bynajmniej jeszcze lepszego nie miałem. Może i można kupić za te...
~incubus
Sedan 1.6 16V 100KM 74kW
Samochód świetny, w tym przedziale cenowym to jedno z najlepszych aut klasy średniej.Pomimo 10 lat spisuje się świetnie jak na razie, jedyne co wymienilem to olej,filtry,świece,klocki,filtr przeciwpyłkowy oraz żarówkę.Niestety w miesiąc po zakupie musiałem wymienić górny wahacz, ale to w żadnym razie nie jest usterka tylko wynik eksploatacji auta, popredni właściciel musiał go wymieniać spory czas temu.Moja Primera posiada silnik benzynowy...
~jarekp_1986@wp.pl
Sedan 1.6 16V 100KM 74kW
Auto naprawde bardzo dobre. Przed kupnem zastanawiałem sie nad oplem vectrą i fordem mondeo ale naprawde nie żałuję może i jest troche od nich droższy ma droższe niektóre części ale oferuje solidność i mam nadzieje niezawodność. Nie występuje tu problem korozji,wyposażenie jest pełne ( 4xAirbag,4xEl.szyby,klima),Silnik czy skrzynia nawet nie myślą o żadnym wycieku.Silnik jest bardzo ekonomiczny o znośnej dynamice no i do tego auto po prostu mi...
3,8
~Seba82
Sedan 1.6 16V 100KM 74kW
Ogółem auto godne polecenia dla spokojnego kierowcy. Częsci dosyć drogie jak na stare auto ale jeśli coś wymienimy to prędzej zezłomujemy autko zanim usterka się powieli. Inne wady można wybaczyć - jeżdżąc spokojnie prowadzi się bardzo dobrze. Dużo miejsca i wygody. Karoseria raczej nie gnije - no chyba, że po jakimś dzwonie. Auto trzymam pod \"chmurką\" jak wcześniejszy właściciel i nie ma grama rdzy.
~edd78@tlen.pl
Sedan 1.6 16V 100KM 74kW
Zrobiłem 60 000 km bez większej awarii więc moja opinia nie może być inna jak zachwyt tym pojazdem. Ogromny wpływ na to miał stan samochodu w jakim go kupiłem - i tu wielkie ukłony dla poprzedniego właściciela. Nasuwa się wiec wniosek, że marka samochodu to jedno, ale poprzedni właściciele mają taki sam jeśli nie większy wpływ na zadowolenie późniejszych właścicieli pojazdu.
3,3
~urbik78
Sedan 1.6 16V 100KM 74kW
zawiodłem się bardzo na niezawodności i jakości wykonania tego samochodu. Średnio co dwa miesiące musiałem wkładać ok 300 zł w naprawę, ato zawieszenie bo ciągle coś stuka, a to mechanizm wycieraczek itp. Strasznie to denerwujące jak po dużej naprawie zawieszenia po trzech miesiącach i ok 5000 tytś km znowu coś zaczyna stukać a ciężko tu dojść co.
Dziennik kosztów dla Nissan Primera II Sedan 1.6 16V 100KM 74kW
7,1
9,6
~jaca2007
Sedan 1.6 16V 100KM 74kW
jest to samochodzik typowo dla kobiety na zakupy, w trasie jest męczący,ale ogólnie silnik jest bez awaryjny jak do tej pory, bagażnik jest mały i mimo możliwości rozłożenia tylnych foteli -osłony blaszane siedziska nie pomagają w powiększeniu jego pojemności.
~assargoth
Sedan 1.6 16V 100KM 74kW
świetne autko, aż nudne. 3 lata, 50kkm i nic się nie psuje tylko wymiany oliwy itp. super zawieszenie swietnie trzyma sie drogi, zawieszenie moze wiecej niz potrafi silnik. motor zaczyna normalnie gadać przy 4000rpm i tak aż do 7500rpm, zero wyciekow ze skrzyni czy silnika. przestronne dobrze wykonane ale nie wyróżniające się auto. goraco polecam osobom które nie lubia odwiedzać warsztatów.
3,5
~ja
Sedan 1.6 16V 100KM 74kW
Dość głośny, konieczność częstych wymian golonek przedniego zawieszenia - co ok. 30 tys km 1100 razy 2 szt + robocizna 180/ szt., dobrze trzyma się drogi, nie nadaje się do silnika 1.6 ccm - za ciężki
4,1
~LeWi
Sedan 1.6 16V 100KM 74kW
nieco ponad 100 000 km przez okres 6,5 lat to właściwie nie wiele, ale samochód okazał się właściwie niezawodny dobre, niskie ceny, a jednocześnie dobre wyposażenie (ABS, klimatyzacja) to niewątpliwie zalety modelu P11, choć podobno jeszcze lepszy jest model P11.114, a gorsza "kosmiczna" P12 właściwie myślę, że jest to model niedoceniany
Nissan Primera II Sedan