Oceny Nissan Primera II Sedan 1.6 16V 90KM 66kW 1996-2000

Pozytywne zaskoczenie

Najnowsze oceny Nissan Primera II Sedan 1.6 16V 90KM 66kW 1996-2000

~hubi_beerb
Sedan 1.6 16V 90KM 66kW
To bardzo rozsądny wybór taniego, ekonomicznego, wygodnego samochodu rodzinnego. W mojej ocenie bardziej funkcjonalna od sedana jest wersja 5 drzwiowa, która również wygląda lepiej. Świetne zawieszenie, dobre wyciszenie, bardzo wygodne fotele i dużo przestrzeni sprawi, że samochodem tym można naprawdę bardzo przyjemnie i komfortowo podróżować. Silnik 1.6 co prawda ekonomiczny ale nie pozwala na zbyt dynamiczną jazdę i zachęca raczej do...
~juzek84
Sedan 1.6 16V 90KM 66kW
Z obawą kupowałem ten samochód, gdyż nic o nim nie wiedziałem ale po kilku latach użytkowania stwierdzam, że był to bardzo dobry wybór. Może jest mało dynamiczny 90KM ale na gazie jeździ bez najmniejszych problemów i co najważniejsze jest ekonomiczny. Nikt nie chce uwierzyć, że silnik nie bierze nawet grama oleju. Od wymiany do wymiany nie zaglądam pod maskę bo nie mam po co. Następnym samochodem też będzie japończyk w benzynie i na łańcuchu.
~Lefty
Sedan 1.6 16V 90KM 66kW
Solidne auto. Jestem bardzo zadowolony. Mimo swojego wieku spisuje się bez zastrzeżeń. W środku dużo miejsca, spory bagażnik. Podróżuje się bezpiecznie i wygodnie. Za cenę jaka za niego zapłaciłem ciężko znaleźć inne auto równie bezawaryjne i komfortowe.
~jeczminski@op.pl
Sedan 1.6 16V 90KM 66kW
Nie psuje sie!!!!! Gowna zaleta Lejesz paliwo i jezdzisz,robisz przy nim to co musisz czyli zmiany plynow, oleju, filtrow. jezeli uzytkujesz go wedle przeznaczenia nie ma znaczenia czy deptasz czy jezdzisz oszczednie auto nie do zajechania!!!
~al_rami@o2.pl
Sedan 1.6 16V 90KM 66kW
Auto nie jest bez wad, nie ma takiego, ale ja jestem z niego bardzo zadowolony. Wady dotyczą głównie nadwozia u mnie w wersji sedan, a bardziej potrzebuję kombi, stąd taka opinia. Usterek, jeśli się pamięta o aucie, raczej nie powinno być. Dla osób niezdecydowanych na zakup - polecam. Ceny części zamiennych nie są drogie, nawet oryginalne, zamienniki oczywiście są tańsze. I chyba potwierdza się opinia, że japońskie auta są dobre.
4,1
~GenR.
Sedan 1.6 16V 90KM 66kW
Uważam, że to dobre a nawet b. dobre auto. Przez 2 lata zrobiłem nim 50 tys km w zasadzie bez zagladania pod maskę. Nawet w dalekie trasy wsiadam i jadę bez obaw, bez przegladów. Naprawdę polecam. W stosunku do poprzedniego - VW o wiele bardziej komfortowe. Posiada łańcuch rozrzadu - co niweluje koszt wym. pasków. Może troche mało schowków w kabinie.

Usterki Nissan Primera II

Nissan Primera II – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~darecki69@op.pl
Sedan 1.6 16V 90KM 66kW
Autko bardzo dobre praktycznie zero awarii. Mój pierwszy japończyk -Primera P10 - jeździć, jeździć i jeszcze raz jeździć, ale o wszystko trzeba dbać na czas. Po sprowadzeniu wymieniłem wszystkie płyny, klocki przód i tył oraz tarcze z przodu. Całokształtnie jestem więcej niż zadowolony!!!
~ds951@op.pl
Sedan 1.6 16V 90KM 66kW
Goraco polecam Japonczyki, Helmuty na twarz padaja! Troche za malo dynamiczny silnik przy pelnym obciazeniu. Mysle zamienic na 2,0L. Pelny wypas w SLX 4szyby elektryczne sterowane w drzwiach kierowcy wlacznie z blokada dla pasazerow. Montujac modul za 200 szyby zamykaja sie razem z centralnym zamkiem(para) Wymiana lancuszka rozrzadu przy 500 tys (wczesniej przy glosnej pracy) bezkolizyjny silnik (rozrzad) duzy bagaznik(prawie 500L)
~andymrowiec@poczt.onet.pl
Sedan 1.6 16V 90KM 66kW
stosunkowo tani w eksploatacji rodzinny samochód z dość sporym bagażnikiem. Zawieszenie i układ jezdny odporny na uszkodzenie. wizyty w serwisie wyłącznie z powodu przeglądów. Bez poważnych usterek. Ciekawa propozycja na rynku wtórnym dla samochodów > 99 r.
~PiasQ
Sedan 1.6 16V 90KM 66kW
szczerze polecam. po tylu latach nie ma z autem problemów. lać i jeździć :)
Nissan Primera II Sedan