Lista ocen Nissan Primera II Sedan 1.6 16V 90KM 66kW 1996-2000 (22) - Całokształt

Na liście zabraknie 18 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~piotrek_2i_mail@poczta.onet.pl
Sedan 1.6 16V 90KM 66kW
moim zdaniem jak dla takiego 20 latka jak ja , ktorego nie bawi palenie gum przy starcie ze swiatel i sciganie sie z pozerkami w dudniacych od muzyki "furach", to autko jest wsam raz .
~Sylwester
Sedan 1.6 16V 90KM 66kW
Moja dziewczyna się w niej zakochała, może przez pomarańczowy kolor który dobrze komponuje się z alufelgami. Brak usterek, niskie spalanie, małe opłaty za OC. Czego więcej chcieć.
~Grey
Sedan 1.6 16V 90KM 66kW
Przy tym modelu wysiada najnowższa Primera oczywiście jest moze bardziej zaawansowana technologicznie ale na drodze wysiada ścigałem się z Primerą 2.2 TdCi 136KM wysiada
~mikserm@op.pl
Sedan 1.6 16V 90KM 66kW
Jestem bardzo zadowolony z zakupu. Dobre, duże auto za niewielkie pieniądze. I co najważniejsze w tych czasach dość dobre spalanie. Szczerze polecam innym.
~waldi
Sedan 1.6 16V 90KM 66kW
niezawodny wygodny samochod do jazdy idealny dla antytalentow mechanicznych pod warunkiem trzymania sie terminow wymian olejow klockow plynow itp.
~Grandmaster
Sedan 1.6 16V 90KM 66kW
Miłe autko, dobrze się prowadzi , design też ok, a najważniejsze - niezawodne! Prawdziwy made in Japan
~PEZA00@wp.pl
Sedan 1.6 16V 90KM 66kW
auto gogne polecenia ludziom ktorzy szukaja duzego auta , oszczednego jak i rowniez bezawaryjnego.
~PiasQ
Sedan 1.6 16V 90KM 66kW
szczerze polecam. po tylu latach nie ma z autem problemów. lać i jeździć :)
~mdudiop.pl
Sedan 1.6 16V 90KM 66kW
mam go dopiero dwa miesiace i jestem bardzo zadowolony, oby tak dalej
~norman
Sedan 1.6 16V 90KM 66kW
Bardzo mi się podoba to autko :) Swietnie się prowadzi.. wogóle.. wszystko ok.
Nissan Primera II Sedan