Lista ocen Nissan Primera II Sedan 1.8 16V 114KM 84kW 1999-2002 (44)

~karol
Sedan 1.8 16V 114KM 84kW
całokształt oceniam na dobry bo jest naprawdę nie wiele rzeczy do których mógłbym się doczepić do niego. POLECAM TEN SAMOCHODZIK.
~Martin Black
Sedan 1.8 16V 114KM 84kW
Auto jest typową limuzyną do prestiżowej powolnej jazdy na komfortowo miękkim zawieszeniu. Jeśli nie szukasz niemieckiego szrotu (prymitywnej taczki na kołach - bez finezji) - to polecam. Auto wymaga dbania - profesjonalnego serwisowania - dobrych części - jeśli ma to naprawiać przysłowiowy Pan Heniu który powie przecież każdy samochód jest taki sam - to ostrzegam. Sam kiedyś tak próbowałem - zapłaciłem podwójnie - raz za źle raz za dobrze...
~Piotr
Sedan 1.8 16V 114KM 84kW
Auto bardzo dopracowane, niezawodne i fajne w prowadzeniu. Ładne i wykonane z dobrych materiałów wnętrze. Minusem jest oświetlenie drogi. Ja używam żarówek philipsa blue vision, bo inaczej trochę ciemno. Drugi minus to zawieszenie, wyraźnie słaby punkt primery i troche psuje ogólnie doskonałe odczucia z jazdy. Dynamiczny samochód, choć nie do sportowej jazdy.
3,7
~AM
Sedan 1.8 16V 114KM 84kW
Ogólna ocena dobra - przy zmianie rozważę kolejną primerę, ale z silnikiem 1.9 dCi lub 2.0. Chciałbym mieć kilka koni więcej, choć jest to irracjonale, bo autostrad przybywa niewiele... Myślę także o 1.8 A/T, ale najpierw musiałbym to przetestować. 2.0 CVT koszmarnie drogi i jest przewidziany tylko opcja tekna ze skórzynymi fotelami, które nie są mi do niczego potrzebne.
~zadowolony_z_nissana
Sedan 1.8 16V 114KM 84kW
Auto mam 4 lata, jestem bardzo zadowolony i uważam, że w 2001 nie mogłem kupić lepiej. Od 4 lata leje tylko benzyne i jeżdzę na przeglądy. gdyby nie twarde zawieszenie było by naprawdę świetnie.
~piocio@autograf.pl
Sedan 1.8 16V 114KM 84kW
Ogólnie jestem zadowolony, bo codzienne użytkowanie Primery jest przyjemne. Kupując ten model wiedziałem o problemach z zawieszeniem, ale tej wielkości auta za te same pieniądze bardziej niezawodnego i powszechnego nie znalazłem. Do tej pory używałem kilku japończyków i niestety ten wyprodukowany w anglii odstaje od nich na niekorzyść.
~sławek
Sedan 1.8 16V 114KM 84kW
to jest dobry samochód. przestronny i wygodny. wyglądem nie powala ale daje się lubić. pali w każdych warunkach pogodowych i jedzie tam gdzie trzeba. nie jest drogi w utrzymaniu. gorąco polecam.
~marek.usc@gazeta.pl
Sedan 1.8 16V 114KM 84kW
jak dla mnie jest to bardzo spoko samochód, bardzo dobrze wyposarzony i dość niezawodny jak na razie
3,8
~Radek - Wawa
Sedan 1.8 16V 114KM 84kW
To fajny woz tani w zakupie, cool wyglada dobrze jezdzi, czasami cos wyskoczy, po prostu trzeba miec te 2.5 kafla na kupce w razie czego.

Usterki Nissan Primera II

Nissan Primera II – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

3,7
~Piotr
Sedan 1.8 16V 114KM 84kW
auto może niepozorne, ale wygodne i spore; bagaznik (sedan) pojemny, mieszcze wszystko. poza skórzaną tapicerką mam wszystko, łącznie z podgrzewanymi siedzeniami - i jestem zadowolony!
Nissan Primera II Sedan