Lista ocen Nissan Primera II Sedan 2.0 16V 130KM 96kW 1996-2000 (19) - Całokształt

Na liście zabraknie 17 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~milosh7
Sedan 2.0 16V 130KM 96kW
dziwia mnie komentarze typu-wymienilem lozysko,wszystko sie sypie ,dyskoteka kontrolek itd. moze uzytkownicy wystawiajacy je teprezentuja typ kierowcow,ktorzy olej wymieniaja co 100tys km i to na superol cb do ciagnikow rolniczych i moze tak samo uzytkuja samochody-gaz do dechy i nawet droga nie potrzebna tyko pole.nie jestem milosnikiem primery ale musze stwierdzic ze to naprawde niezawodny,dynamiczy i wygodny samochod. a moze kupili samochod...
~RE, prawdziwe@op.pl
Sedan 2.0 16V 130KM 96kW
Bardzo sympatyczne auto, nie wyróżnia się z tłumu, wygodne i niezawodne. Zawieszenie mogłoby być bardziej komfortowe, jest twarde ale na długiej trasie nie powoduje zmęczenia. Solidne auto za niewygórowaną cenę w porównaniu do cudów niemieckiej techniki. Po przejechaniu 200000 km nic nie stuka, nie trzeszczy i nie zostawia na parkingu plam oleju. Auto działa tak samo jak przy 50 tys. km.
~Artur, petronius4@wp.pl
Sedan 2.0 16V 130KM 96kW
Naprawde dobry samochod za bardzo rozsadna cene, z nieporownywalnie lepszym wyposazeniem od niemieckich konkurentow - ABS, Air Bag x 2, 4 x el. szyby, el. lusterka, podgrzewanie siedzen, klima, wspomaganie kier., komputer pokładowy, czujniki temp. zewnetrznej, poziomu płynow eksploat. (nawet w zbiorniczku spryskiwaczy!). Polecam zdecydowanie!
~jamesbond7@poczta.onet.pl
Sedan 2.0 16V 130KM 96kW
moim zdaniem ogólnie zasługuje na 4+/5-. mocne strony to: prowadzenie, silnik (osiągi i spalanie), przestronność, ergonomia. natomiast trzeba się pogodzić z jednak słabym wyciszeniem (zwłaszcza przy prędkościach powyżej 120km/h), nie za bardzo komfortowym resorowaniem oraz zdarzającymi się drobnymi usterkami
~jaco21
Sedan 2.0 16V 130KM 96kW
jest to doskonale auto rodzinne duzo miejsca dla kierowcy i pasazerow i duzy bagaznik az zacheca na dalsze wypady. mozna by powiedziec ze jest to taka limózyna ze sportowym jadam bo 135 kmpotrafi dac przyjemnosc z jazdy
~mornalski
Sedan 2.0 16V 130KM 96kW
Auto bezpieczne wygodne i stosunkowo niezawodne zawsze dojechałem do celu a jeździłem daleko. Motałem sie tylko z ABS klima czy skrzypieniem w zawieszeniu ale to nie powodowało ,że nie mogłem gdzies dojechać
~borys
Sedan 2.0 16V 130KM 96kW
nikt nigdy w mojej rodzinie wsrod znajomych nie mial nissana jestem pierwszy i jestem szczerze zadowolony to przyjemne auto
~Karol Każmierski karol.kazmierski@poczta.onet.pl
Sedan 2.0 16V 130KM 96kW
To moja czwarta Primera nigdy niemiałem problemów.Uważam ze auto jest doskonałe.Najlepsze z marek jakie miałem.
~tomek
Sedan 2.0 16V 130KM 96kW
skrzypią łączniki zawieszenia przód. w ASO nie informuja,że można to przesmarować tylko proponuja wymiane na nowe lub "regenerowane"
~makwi@tlen.pl
Sedan 2.0 16V 130KM 96kW
podobno Nissan jest taki "śwetny" a ja jeżdże nim do końca roku a potem sprzdaje - niech się ktoś inny męczy z tą jego świetnością
Nissan Primera II Sedan