Lista ocen Nissan Primera II Sedan 2.0 16V 130KM 96kW 1996-2000 (15) - Bezawaryjność (drobiazgi)

Na liście zabraknie 21 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~kawu
Sedan 2.0 16V 130KM 96kW
Cały czas coś się wali. Przejechałem dopiero 30 tys. i padło: amortyzatory, wahacze przód górne i dolne, pompa wody, osłony przegubów, czujnik ABS, uszczelniacz koła pasowego, łącznik drążka zmiany biegów, mechanizm wycieraczek, centralny zamek. Rdza.
~milosh7
Sedan 2.0 16V 130KM 96kW
woz jest z salonu w polsce, pierwszy wlasciciel (dziadek 0k 75lat) byl tzw niedzielnym kierowca i zniszczyl sprzeglo po 60 tys km. ja przez 1.5 roku zrobilem 76 tys i nic . absolutnie nic
~borys
Sedan 2.0 16V 130KM 96kW
fajny schowek i podlokietnik w jednym lepiej by bylo gdyby cyngiel do otwierania klapki od wlewu paliwa sie ciagnelo niz naciskalo czeste problemy z zamknieciem tylnej klapy
~makwi@tlen.pl
Sedan 2.0 16V 130KM 96kW
ciąglee coś - jeśli mi ktoś powie coś o Japońskiej niezawodności to mu chyba gębę obije (jak się jeździ do kościoła to OK, ale jak do pracy to lepiej autobusem)
~Artur, petronius4@wp.pl
Sedan 2.0 16V 130KM 96kW
Niezawodnosc detali jest na dobrym poziomie, choc niekiedy zdaza sie przepalenie lampki (np. podswietlenia schowka) - ale jest to sporadyczne.
~mornalski
Sedan 2.0 16V 130KM 96kW
Drobiazgio raczej sie nie zdarzały oprócz jakiś drobnych przy zawieszeniu skrzypiał mi często i musiałem wymieniac częśći
~jamesbond7@poczta.onet.pl
Sedan 2.0 16V 130KM 96kW
zdarzają się, ale wynikają raczej z np. nieużywania hamulca ręcznego (zardzewiałe linki hamulca ręcznego)
~sAx
Sedan 2.0 16V 130KM 96kW
Jeżeli chodzi o sam samochód to bajka. Tylko immobilizer i alarm oryginalny czasami wariuje
~sqishy
wymiana łożysk na zwrotnicach( co 2 lata). koszt 120 zł + mechanik
~jaco21
Sedan 2.0 16V 130KM 96kW
jak narazie poza klockami i paskami wielorowkowymi nie zmienilem nic
Nissan Primera II Sedan