Lista ocen Nissan Primera III Hatchback 1.9 dCi 120KM 88kW 2003-2007 (29) - Bezawaryjność (drobiazgi)

Na liście zabraknie 27 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~address666 - po raz trzeci i ostatni.
Hatchback 1.9 dCi 120KM 88kW
Klima, reflektory ( ksenonowe - prawy wyminiony już dwa razy ), tarcze się pofalowały bo jeżdziłem po mokrym - w skrócie opinia nissan poland..., trzaski, plastiki na drzwiach oblazły z jakiejś folii...i mieszek zmiany biegów wylazł, odkręcające się elementy takie jak uchwyty czy zamki, obecnie czekam aż z Holandii przyślą mi nowe zegary, które sterują pozycją reflektorów bo te teraz świecą na 10m przed auto ( 4 wizyty w ASO, które nie...
~Paweł
Hatchback 1.9 dCi 120KM 88kW
Wpadła szyba drzwi ,bo puścił klej przy jakiś prowadnicach(nasze drogi).Na szczęście udało się dostać zamiennik na allegro i tanio (200zł z robocizną naprawić).Wymienione piast w kołach tylnych,końcówki drążków ,tuleja z olejem w wahaczu przednim,sworznie w wahaczach dolnych,świece żarowe(na beru),co rozwiązało problem.
~Piotr
Hatchback 1.9 dCi 120KM 88kW
czasem coś zarzęzi z deski rozdzielczej, ale potem przestaje. Można wytrzymać. Jest dziwna rzecz z reflektorami - fabrycznie są ustawione za nisko (ksenony) ! Ja wiem, że ksenony nie mogą oślepiać, ale te moje oświetlały mi lewą stronę na 15 metrów, nie przesadzam ! Ale już zostały podregulowane ; nie oślepiają ale i oświetlają.
~www
Hatchback 1.9 dCi 120KM 88kW
Ogolnie auto jest warte zakupu ale strasznie drazniace sa pierdoly jak skrzypiace plastiki:/ cos stukalo w zawieszeniu nikt nie mial pojecia co :O Bywaly dni w ktorych te wszystkie dziwne dzwieki sie nasilaly i mialem poprostu ochote wysiazc i isc dalej piechota.
~Maciek
Hatchback 1.9 dCi 120KM 88kW
Przy obracaniu kierownicą (tylko w niskich temperaturach) przełączają się funkcje komputera pokładowego, stacje radiowe lub utwory z CD. Serwis sobie z tym nie poradził. W Primerze znajomego jest to samo. To chyba jakaś wada fabryczna lub konstrukcyjna.
~Preze$ piotrek.prezes@gmail.com
Hatchback 1.9 dCi 120KM 88kW
Jedynie spięcie na kablu od lamy tylnej co spowodowało odpalanie się kamery cofania przy hamowaniu. :) dość ciekawy efekt a koszt naprawy w ASO nissana nie przekroczył 100zł!
~rabbit
Hatchback 1.9 dCi 120KM 88kW
słychać elementy z tworzyw, w poprzednich było lepiej. słaba jakość tapicerki na siedzeniach w poprzedniej po 5 latach nie było takiego zużycia jak w obecnej po 1,3 roku
~John
Hatchback 1.9 dCi 120KM 88kW
Jak narazie ok, po zakupie robione całe zawieszenie (tuleje, sworznie wahaczy, łączniki, stabilizatora itd) za 1000 zł. Części w stosunku do Mercedes tanie.
~hubertus
Hatchback 1.9 dCi 120KM 88kW
raczej nie doskwieraja nadmiernie, oprocz wlaczajacej sie podczas jazdy kamery cofania co bylo spowodowane awaria tylnej lampy,wypalaniem sie swiec zarowych.
~spellkast
Hatchback 1.9 dCi 120KM 88kW
Elementy wykończenia wnętrza (plastiki) - kompletna porażka. Łuszczy się farba. Słupki między drzwiami - obłazi czarna wykładzina zewnętrzna.
Nissan Primera III Hatchback