Ocena kierowcy - Nissan Primera III Kombi

Qiubix, 9 lat temu
Silnik 1.9 dCi 120KM 88kW
Rok produkcji 2003
Nissan Primera III Kombi 1.9 dCi 120KM 88kW 2003-2007 - Oceń swoje auto
Auto bardzo ładne, ekonomiczne, nie rdzewieje i dobrze się prowadzi, bardzo dobre na trasy i bardzo ergonomiczne, jedyny mankament to trochę trzeszczące plastiki w środku.
Jak to francuski diesel, jest ekonomiczny i dynamiczny i niezawodny ALE... pod warunkiem, że o niego dbamy i lejemy dobre paliwo, ja tankuje shell v pover diesel i mam święty spokój jeździ aż miło :)
Biegi wskakują same :) auto ma 6 biegową skrzynię biegów co na trasie daje nam przy 130km/h 5,5l spalania... więc polecam!
Super się trzyma drogi. reaguje płynnie i delikatnie ale dynamicznie.
Bardzo dobra jak na takie duże auto, siedzi się jak w kokpicie samolotu a mimo to wszystko świetnie widać :)
Wszystko jest tam gdzie powinno nawet początkowo przerażająca konsola środkowa z milionem przycisków i wyświetlaczy staje się czytelna i prosta w obsłudze po kilku dniach jazdy
Jest dobrze, szybko się nagrzewa i nie parują szyby
No tutaj to bym dał 10 gwiazdek jak by się dało, w bagażniku wyśpi się dorosły facet a w kokpicie się siedzi jak w samolocie jest na prawdę bardzo dużo miejsca, schowków i kryjówek
Tu szału nie ma ale za to samochód ma mnóstwo innych zalet - standardowo do 120 km/h jest dobrze zaczyna się później głośno robić niestety
Nie ma tragedii, blacha nissana - mam 11letnie auto i nie ma plamki rdzy, a mechanika jest francuska więc trzeba o nią dbać
za niewielkie pieniądze mamy wygodne, duże bezpieczne i ładne autko
mi się nie zdarzały żadne specjalnie męczące sprawy, raczej jestem typem co jak coś zaczyna stukać to o naprawia więc raczej nie odnotowałem takich
odpukać nie zarejestrowałem :)

On - zużycie paliwa dla silnika 1.9 dCi 120KM 88kW [l/100km]

6,3