Oceny Nissan Primera III Kombi 1.9 dCi 120KM 88kW 2003-2007

Nissan Primera III Kombi 1.9 dCi 120KM 88kW 2003-2007 - Oceń swoje auto

Najnowsze oceny Nissan Primera III Kombi 1.9 dCi 120KM 88kW 2003-2007

~gregor_c@op.pl
Kombi 1.9 dCi 120KM 88kW
W samochodzie za prawie 100 tys. zł, taka jakość wykonania jest trudna do zaakceptowania, ponadto zupełnie bezradny na to okazuje się serwis Nissana. Poprzednio miałem Primerę 98r., która również nie była wolna od wad (kłopoty z różnymi elementami zawieszenia), ale byłem jej drugim właścicielem od 2000r., więc tłumaczyłem to sobie częściowo eksploatacją przez poprzednika. Niezawodny natomiast był mój pierwszy Nissan Sunny, którym jeździłem od...
~Piotr
Kombi 1.9 dCi 120KM 88kW
Super auto ... Już zakupiłbym coś nowszego ale ciągle Primera służy, miasto, wieś, góry. Kupiłem jak miał 68000 km w 2008 teraz ma 215000 km w 2020. W silniku nic nie było robione od początku. Wymianie podlegały tylko rzeczy eksploatacyjne, płyny, itd.
~Evgeny
Kombi 1.9 dCi 120KM 88kW
Niska cena rynkowa sprawia, ze ten samochod naprawde jest godny uwagi ze wzgledu na jego liczne zalety. Pamietamy tez, ze jak sie dba tak sie ma, wiec usterkowosc samochodow uzywanych to jest przede wszystkim odpowiedzialnosc wlasciciela (obecnego czy poprzedniego)i dopiero w drugiej kolejnosci to jakosc wykonania czesci oryginalnych czy zamiennych.
~Lucky Luk
Kombi 1.9 dCi 120KM 88kW
Autkiem jeżdże prawie wyłącznie w trasach z kompletem pasażerów, zrobiłem tak już ok. 80 000 KM. Auto doskonale sprawdza się do takich podróży, można spokojnie wyprzedzać, jazda do 160km/h jest w miarę ekonomiczna. Bagażnik jest bardzo duży, ale porównanie mam tylko do sedanów Camry i Cariny. Przy szybszej jeździe, powyżej 120km/h przeszkadza niestety słabe wyciszenie.
~Adi
Kombi 1.9 dCi 120KM 88kW
Samochód posiadam około roku czasu i jeśli chodzi o dotychczasową opinie tego auta po oceniam go na 4+. Samochód zbiera się naprawdę dobrze. Jest to auto dosyć oszczędne. Na długiej trasie około 700 km przy jeździ między 80-120 km/h samochód spalił około 4,8 l/100km, także rewelacja.
~Darek - Katowice
Kombi 1.9 dCi 120KM 88kW
Kupilem ten samochod z niewielkim przejsciem a mianowicie wgnieciona lekko tylna klapa jako sprowadzony z Belgii (sprowadzal mi to znajomy z Rybnika co polecam) i zwazywszy ze samochod byl 40 % tanszy niz w kraju koszty do jakosci nie maja porownania.

Usterki Nissan Primera III

Nissan Primera III – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

3,5
~alex
Kombi 1.9 dCi 120KM 88kW
KIEPSKIE WYKOŃCZENIE. Paskudne plastiki, nędzna tapicerka (model Visia). Lakier też jest dość przeciętny (złoty). Kształt auta b. ładny(kombi), fotele wygodne, beżowy kolor we wnętrzu bardzo sympatyczny. Kamera dość przydatna, ale musi być zdecydowanie kolorowa!
~slawomirch@op.pl
Kombi 1.9 dCi 120KM 88kW
Bardzo dobre auto z doskonałym silnikiem, do tego nie lubią go złodzieje, jedynym mankamentem wydaje mi się przekombinowany panel sterowania ogrzewaniem i radiem,trzeba sie tego nauczyć a i tak w codziennej eksploatacji zdarzaja mi sie pomyłki. Zbyt małe schowki w drzwiach.
~radziu86
Kombi 1.9 dCi 120KM 88kW
ogólnie nie mam powodów do narzekania, chodzi jak trzeba cały czas, olej i płyny tylko wymieniane
3,8
~kirk
Kombi 1.9 dCi 120KM 88kW
Plastiki skrzypia okropnie ale wygodne auto pojemne.
Nissan Primera III Kombi