Lista ocen Nissan Qashqai I Crossover Facelifting (30) - Układ jezdny

Na liście zabraknie 20 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~AK66
Crossover Facelifting 1.6 117KM 86kW
Nie straszne mu dziurawe, szutrowe i gruntowe drogi - 2 razy byłem nim pod Turecką granicą dałem mu popalić przez Bałkany ale się nie dał.
~Jerzy
Crossover Facelifting 1.6 117KM 86kW
Jak na Polskie szosy i drogi dobrze tłumi nierówności. Ale nie przesadzajmy - trudno wymagać od producenta aby dostosował zawieszenie do polskich dróg
~rrybnikk
Crossover Facelifting 1.6 117KM 86kW
Super nawet 5 z minusem. Co prawda coś tam czsami słychać ale nasze drogi niestety. Po niemieckich drogach i autobahnie super, czuje się ten ciężar i pewność.
~Mirosław Winiarski
Crossover Facelifting 2.0 140KM 103kW
Kiepskie prowadzenie co powoduje częste potrzeby korygowania toru jazdy co dla jadącego z tyłu sprawia wrażenie jazdy wężykiem.
~Tomek
Crossover Facelifting 1.6 117KM 86kW
Nawet przyjemnie trzyma się drogi, ale szału nie ma. Najgorsze sprzęgło jakie w życiu widziałem, a trochę aut przejeździłem.
~krzypaszk
Crossover Facelifting 2.0 140KM 103kW
Jak dotąd bez niespodzianek. Dobrze trzyma się zarówno w terenie na dziuach jak i na trasie. Nie czuć podmuchów wiatru.
~Arex
Crossover Facelifting 1.6 117KM 86kW
Przy pokonywaniu muld i dziur wszystko słychać w kabinie. Na test łosia to lepiej tego samochodu nie zabierać.
~Borut6333
Crossover Facelifting 1.6 117KM 86kW
Jadac w trasie trzeba nieco korygowac zeby jechal prosto nic tragicznego ale jezdzil precyzyjniejszymi
~SUV man
Crossover Facelifting 1.6 dCi 130KM 96kW
Może nie tak precyzyjny jak w BMW , ale do miasta czy w trasę komfortowy . Zależy kto czego oczekuje .
~Arky69
Crossover Facelifting 2.0 140KM 103kW
Nie zaskakuje-"przewidywalny". Nie ucieka na zakrętach, stabilny przy dużych prędkościach.
Nissan Qashqai I Crossover Facelifting