Oceny Nissan Qashqai I Crossover Facelifting 1.6 dCi 130KM 96kW 2011-2013

Nissan Qashqai I Crossover Facelifting  1.6 dCi 130KM 96kW 2011-2013 - Oceń swoje auto

Najnowsze oceny Nissan Qashqai I Crossover Facelifting 1.6 dCi 130KM 96kW 2011-2013

4,1
~SUV man
Crossover Facelifting 1.6 dCi 130KM 96kW
Ogólnie samochód robi dobre wrażenie , jest w nim wszystko co potrzebne (kamery 360, nawigacja pełna elektronika) . Jazda nim jest bardzo przyjemna , dopiero w trasie robi się głośniej gdy przekroczymy te 140 . Dziecko zafascynowane panoramicznym dachem , usypia dosyć szybko :-) napęd na 4 koła mówią że słaby itd ... Ja myślę że jeśli nie używasz do off roudu to bardzo pomaga . Największym zaskoczeniem za to jest silnik , te 130 koni w...
3,4
~Przemek
Crossover Facelifting 1.6 dCi 130KM 96kW
Komfort z jazdy bardzo duży, zawieszenie dobrze amortyzuje, jest cichy do ok 120km/h potem zaczynają trzeszczeć plastiki, silnik bardzo wrażliwy, często pęka blok co trafiło i u mnie, spalanie średnie około 6 więc jest oszczędny, przy naprawach części bardzo drogie jak na taki samochód
2,2
~venY
Crossover Facelifting 1.6 dCi 130KM 96kW
Jeździłem wieloma samochodami ale nigdy nie wychodziłem tak obolały jak z Qashqaia, fotele bez wątpienia najgorsze w jakich miałem okazję jechać. Zawieszenie jest jak ponton miękkie i ciężko wyczuć samochód. Jeden z gorszych samochodów jakim kiedykolwiek jechałem.
3,1
~Ven
Crossover Facelifting 1.6 dCi 130KM 96kW
Pontonowate zawieszenie połączone z fotelami z których się wypada przy skręcaniu.
~gregpaw
Crossover Facelifting 1.6 dCi 130KM 96kW
Niezłe miejskie autko. W dluzsza trase - max 4 osoby i to z tyłu nie za wysokie:) Ale to crossover wiec nie można liczyc na ksiezyc gapiac sie w kałuże:)
~Robert
Dziennik kosztów dla Nissan Qashqai I Crossover Facelifting 1.6 dCi 130KM 96kW
7,2
3,4
~Arkadiusz
Crossover Facelifting 1.6 dCi 130KM 96kW
Mała ilość schowków wewnątrz auta jest uciążliwa. Ponad to przy zamontowanych relingach na dachu w trakcie jazdy po otworzeniu szyby przedniej woda leje się do środka. tego nie miałem w żadnym aucie. (Ergonomia)
Nissan Qashqai I Crossover Facelifting