Ocena kierowcy - Nissan Qashqai I Crossover Facelifting

gregpaw, 8 lat temu
Silnik 1.6 dCi 130KM 96kW
Rok produkcji 2012
Nissan Qashqai I Crossover Facelifting  1.6 dCi 130KM 96kW 2011-2013 - Oceń swoje auto
Silnik : Mały, zrywny i oszczedny. Do tego niezawodny
Niezłe miejskie autko. W dluzsza trase - max 4 osoby i to z tyłu nie za wysokie:) Ale to crossover wiec nie można liczyc na ksiezyc gapiac sie w kałuże:)
Super jednostka - malo pali, dobrze bracuje - zadnych klopotow! 130 koni - nie porywa ale pozwala dynamicznie przyspieszac w miescie i poza.
Nie porywa, ale tez sie nie psuje. Jedynka za krotka- mam wrazenie ze komus cos z ta jedynka nie wyszlo:P reszta ok
Dosc twardy zeby na zakretach przycisnac i dosc miekki ze nie wyskakuje miednica:)
Ja tam wszystko widze... Dziwie sie komentarzom ze czegos tam nie widac...? Moze po prostu powinni zalozyc fotel i nie siedziec na podlodze - albo przynajmniej go troche podniesc:P To nie auto sportowe tylko mały suv wiec i pozycja musi byc inna by widocznosc byla na zadowalajacym poziomie. Do tyłu wspomaga nas kamera wiec nie mozna narzekac.
Intuicyjna i prosta jak ... wiecie co:)
Niby wszystko ok, ale na moj gust za malo chlodzi w lecie a za wolno grzeje w zimie...moze Japońce nie widzieli zimy w europie?:P
No tu nie jest tak rozowo... Mam 186 i z przodu jest super - zarowno dla pasazera jak dla kierowcy - z tylu bedzie ciezko na dluzszych trasach. Siedzenie z tylu wyprofilowane dla nizszych osob - z przodu fotele - super
Jak na auto miejskie - jest ok i nie ma co ciagnac tematu. Powyzej 120 robi sie glosniej- ale gdzie sie nie robi...?:)
Jestem zachwycony bo poprzednie auto spalalo w miescie 12,5...to bylo przygnebiajace:) Tutaj w miescie 7,6 a na trasie 6,7 - prawda ze milo?:)
Dałem dobrze bo z tymi cenami to ogolnie jakies wariactwo, ale powiedzmy ze ze wzgledu na to ze nic sie nie rozpieprzylo cena zakupowa tej wersji (tekna) 110 tyś jest ok
Nie chce wywolywac wilka z lasu - ale oprocz czesci eksploatacyjnych - nic...:)
Nie wiem co to...:)

On - zużycie paliwa dla silnika 1.6 dCi 130KM 96kW [l/100km]