Ocena kierowcy - Nissan Qashqai I Crossover

QQ, 13 lat temu
Rok produkcji 2007
Nissan Qashqai I Crossover 2.0 140KM 103kW 2007-2011 - Oceń swoje auto
Układ hamulcowy
Cichy,to jest zaleta.Mało elastyczny.Paliwożerny.W silniku coś stukało i nikt nie wie co.Nadmienię że Go już sprzedałem i nigdy więcej Nissana nie kupię.
Tutaj może byc.
Katastrofa!!!Dobrze że miałem napęd na 4 koła.Zawieszenie przednie jest w miarę ciche,ale tylko w miarę.Natomiast tył to już jest jakieś nieporozumienie.Wszystko się tłucze,pstryka,puka jak w 20 letnim Polonezie.2 razy wymienione amortyzatory i dalej to samo.przy wchodzeniu w zakręt na jakimś nierównym asfalcie tył auta potrafi tak podskoczyć że staje w poprzek!!!!!To jet niebezpieczne dla życia ludzi nim jadących.po prostu tył auta żyje swoim życiem.Podskakuje jak wóz drabiniasty.
Może być.
Może być
Z przodu jest ok,ale z tyłu nie ma ani 1 nawiewu!!!!Miałem skórzaną tapicerkę.Koleżanka jadąca z tyłu w zimie prawie z tyłu zamarzła!!!Wracaliśmy z nart i siedziała poowijana w koce!!!!K...wa ludzie to kosztowało ponad 100tyś.!!!!A ogrzewanie w maluchu było wydajniejsze.Do końca nie poradziłem sobie z parującymi szybami!!!
Super
Bardzo dobrze
W mieście 12 trasa 9.5
Nie było żle
Stuki w silniku????!!!!Nikt ni wie o co biega,Wymiana pasa bezpieczeństwa kierowcy.Zacierające się tylne hamulce,po 30 tyś padło łożysko przedniego koła.

Pb - zużycie paliwa dla silnika 2.0 140KM 103kW [l/100km]

11,0