Ocena kierowcy - Nissan Qashqai I Crossover

Grzegorz z Warszawy, 8 lat temu
Silnik 1.5 dCi 106KM 78kW
Rok produkcji 2007
Nissan Qashqai I Crossover 1.5 dCi 106KM 78kW 2007-2011 - Oceń swoje auto
Sprytny jak to teraz ładnie nazywają kompaktowy SUV. I sporo w tym prawdy. Niezawodny, pojemny, ładny dla oka. Jednym słowem polecam
Oczywiście chciałoby się mieć lepszy przyspieszenie ale w mieście i tak się spotkam ze wszystkimi na kolejnych światłach a w trasie jak się już rozbuja do 60-80 to bezpiecznie można wyprzdzać.
Miewałem lepsze np. stara BMW 318 czy Honda Civic VII ale ujdzie.
Zawieszenie mogłoby być nieco miększe tym bardziej, że to przecież nie jest prawdziwa terenówka
Nie ma na co narzekać. Dużo dają naprawdę wielkkie lusterka zewnętrzne
Nie ma się do czego przyczepić. Trudność sprawia tylko chowanie lusterek ale ileż się tego używa...
Chłodzenie super, a ogrzewania za bardzo nie sprawdziłem bo zima była wyjątkowo łagodna
Trudno mi się wypowiadac bo oboje z żoną mamy poniżej 170 cm wzrostu. Dla nas OK ale dla wyższych osób pewnie będzie problem
Wyciszenie silnika mogłoby być ciut lepsze.
Kupiłem auto krajowe systematycznie serwisowane w ASO. Poprzedni właściciel bardzo skrupulatnie kolekcjonował wszystkie faktury i było tego trochę - większość choroby wieku dziecięcego. Po 100000 wymienione dwa przednie wahacze to chyba dość szybko. Spalanie? "Chciałbym" przekroczyć 5,4 l/100 jeżdżąc 80% w mieście - nie da rady ;-)
Doskonały
Wymiana wahacza przedniego po 80k i drugiego po 105k to chyba trochę szybko. Poza tym tylko bieżący serwis: filtry, oleje, klima
Brak

On - zużycie paliwa dla silnika 1.5 dCi 106KM 78kW [l/100km]