Ocena kierowcy - Nissan Qashqai II Crossover Facelifting

Przemek, 5 lat temu
Silnik 1.6 DiG-T 163KM 120kW
Rok produkcji 2017
Nissan Qashqai II Crossover Facelifting 1.6 DiG-T 163KM 120kW 2017-2018 - Oceń swoje auto
Silnik : Silnik, systemy wspomagania przy parkowaniu, komfort podróżowania :) a i możliwość sterowania radiem lewą ręką z kierownicy
Autko godne polecenia, wersji tekna plus niczego nie brakuje. Nie potwierdzam skrzypienia w środku czy złego złożenie- może to kwestia wersji w mojej wszystko starannie złożone. Kamera 360 st bardzo przydatna podczas parkowania, szklany dach raczej bajer i przyjemność dla podróżujących z tyłu (mnie osobiście jako kierowce rozprasza więc nie używam). Systemów parkowania na autopilotach nie używam, nieprzydatne w sumie przy kamerze 360 st. Co do wrażeń z jazdy - pozytywne. Jeżdżę około 5 tyś miesięcznie w trasach i zero bólu pleców czy nadmiernego zmęczenia (chociaż za kółkiem czasem 8-10 godzin). Na autostradach ładnie śmiga, raczej trzymam się lewego pasa :) i nie ma z tym problemu. Co do przestrzeni w środku - jeżdżę sam lub z pasażerem na przednim siedzeniu, jest ok, dla 5 osobowej rodziny pewnie będzie ciasno. Spalanie - średnie 8,5 l/100 km - ale prędkości raczej sporo powyżej przeciętnej. Przy przepisowej jeździe 90 km/h.... udało mi się zejść do poziomu 5-6 litrów na 100... ale tylko z ciekawości, niestety nie mam czasu na taką jazdę. Generalnie autko polecam, nie jest to klasa premium, ale za tą cenę warto.
Wg producenta chyba 9 do setki, wg mnie ciężko by było wykręcić. Za to elastyczny i bardzo przyjemny w trasach.
Bardzo ładnie chodzi
Bardzo dobra, plus kamery 360 st, zero problemu
Jakieś problemu z ustawieniem temperatury były więc tylko 3 gwiazdki
Wszystko ok
Gdzieś na testach mówili że głośne szumy, ale przy prędkości 160 chyba w każdym autku szumi
Takie same jak w hatchbacku
Warto było kupić
Brak usterek
Brak usterek

Pb - zużycie paliwa dla silnika 1.6 DiG-T 163KM 120kW [l/100km]

7,1
8,8
Dziennik kosztów dla Nissan Qashqai II Crossover Facelifting 1.6 DiG-T 163KM 120kW
7,1
Nissan Qashqai II Crossover Facelifting