Ocena kierowcy - Nissan Qashqai II Crossover

Itam, 8 lat temu
Silnik 1.6 DIG-T 163KM 120kW
Rok produkcji 2015
Nissan Qashqai II Crossover 1.6 DIG-T 163KM 120kW od 2014 - Oceń swoje auto
Qashqai 2 TEKNA zaskakuje na plus. Nie ma co porównywać do Audi pod względem spasowania i jakości materiałów, bo auto musiało by kosztować w podobnej konfiguracji przynajmniej 2x tyle. Na te elementy trzeba zwrócić uwagę przy odbiorze, bo nie jest idealnie. Auto jak na razie bez awaryjne. Praktyczne i dosyć komfortowe. Jeżeli ktoś szuka komfortu, to niech nie wybiera kół 19". Niski profil jest wyczuwalny na dziurawych drogach, ale za to auto w zakrętach jedzie jak po szynach. Spalanie - można się spokojnie zbliżyć do tego co podaje producent, tylko po co? ;-) Jest mała turbo dziura, ale na wyższych obrotach jest już frajda. Ilość schowków i miejsc na napoje jest wzorowa. Bagażnik też jest w porządku. Przed zakupem odwiedziłem wiele salonów, bo nie myślałem o zakupie Qashqai-a. Byłem u wielu producentów, jeździłem wieloma autami i na prawdę dla mnie do jest doskonały wybór. Oczywiście zaważyła też bardzo dobra oferta cenowa. Ogólnie polecam!
1.6 brałem w ciemno i był to strzał w 10. na jazdach miałem 1.2 i teraz zastanawiam się kto to kupuje? Chyba tylko kobiety do miasta, bo na tyle wystarczy.
precyzyjna i wygodna
precyzyjny z możliwością ustawienia oporu na kierownicy, auto nie kładziie się na zakrętach, a wręcz przeciwnie. jedzie jak po szynach (koła 19")
dobra pozycja za kierownicą, jednak słupki i czujniki przy lusterku wstecznym trochę mogą razić
nie ma się do czego przyczepić
jest ok.
w zupełności wystarczy
auto samo w sobie jest ciche, z tyłu jest słabiej wygłuszone (prędkości powyżej 100km/h)
jak przesiadasz się z audi 2.0 benz, może być tylko lepiej, ale to nie był mój wyznacznik
dostałem bardzo dobrą ofertę, trufno było znaleźć coś lepszego na rynku.
brak
brak