Lista ocen Nissan Qashqai II (28)

~Mariusz
Crossover 1.6 dCi 130KM 96kW
Pierwsza wizyta w serwisie przy przebiegu 5000 km - żółta lampka silnika. Drugi raz przy 6000 km. Wymiana EGRu po 8000 km. Pierwsza laweta przy 22000 km. Diagnoza zapchanie DPF - koszt 800zł. Kolejna laweta przy 27000, czyli miesiąc później. Też DPF. (Silnik)
~Mp
Crossover 1.6 dCi 130KM 96kW
Bardzo fajne auto, zupełnie inna stylizacja na zewnątrz i wewnątrz niż poprzednika, pewne prowadzenie.
2,5
~Greg
Crossover 1.6 dCi 130KM 96kW
Po 123000 km regeneracja turbiny oraz wymiana popychaczy zaworowych - naprawa8000 PLN w ASO. Po przejechaniu kolejnych 15000 km auto zadymiło i zgasło na trasie. Usterka: nieznana, auto sprzedałem z uszkodzonym silnikiem (Silnik)
~Maciek R
Crossover 1.6 dCi 130KM 96kW
Auto posiadam 8 miesiecy i przejechane 16000 km, ogolnie rzecz ujmujac jestem zadowolny z tego auta. Wersja TEKNA oferuje bardzo duzo za niewielkie pieniadze, stosunek cena/jakosc jest naprawde bardzo dobra. Jednak nie kupilbym tego auta ponownie, Auto ma naprawde wiele zalet , ale ja sie skupie na tym co mi przeszkadza i o czym chce was uswiadomic .Poruszam sie po nimieckich autostradach 10 miesiecy w roku a jazda przy 160km/h nie nalezy do... (Bezawaryjność (poważne usterki))
3,4
~marek311
Crossover 1.6 dCi 130KM 96kW
oszczędny, chociaż uważam ze za slaby do tego auta, (Silnik)
~Grzes
Crossover 1.6 dCi 130KM 96kW
Fajne auto, z dobrym prowadzeniem, w moim przypadku extra wyposażone (wersja premier edition). Bardzo ekonomiczne. Urlopowy wyjazd z 4 rowerami na haku, pełnym bagażnikiem i pełnym boxem na dachu 6,5l z przejechanych 1100km uważam za naprawdę dobry wynik. Minus nieco mały bagażnik, brak wejścia na zapalniczkę (lodówkę) w bagażniku, brak chłodzonego schowka. Niby niuanse ale mój 308 to miał.
~Witek
Crossover 1.6 dCi 130KM 96kW
BArdzo podoba mi się stylistyka tego auta. Przepaść w stosunku do poprzedniego modelu.
~yogi
Crossover 1.6 dCi 130KM 96kW
dobre przyspieszenie na wyzszych biegach, wygodna pozycja za kierownicą jak i pozostalych pasazerow, malo spala da się uzyskac to co podaje producent. Jedyne mankamenty to lekkie trzaski bagaznika na wybojach.
4,1
~mmm
Crossover 1.6 dCi 130KM 96kW
Auto zakupione w salonie w 2015 roku. Bardzo dynamiczny silnik zaczyna ,,ciągnąć'' już od 1700 obr/min.Moment obrotowy w tym małym dieslu robi swoje. Przy dynamicznej jeździe mieszanej można uzyskać spalanie na poziomie 6L/100km. Wyjątkowo udany silnik. Jeździłem do tej pory różnymi dieslami i uważam że ten jest godny polecenia dla osób lubiących dynamiczną jazdę za rozsądne pieniądze. Wygodne wnętrze, porządne materiały... (Łatwość utrzymania (pod względem kosztów) )
4,1
~Dominik
Crossover Facelifting 1.6 dCi 130KM 96kW
szumi z tyłu, nieszczelne uszczelki, hałas z tylnych nadkoli (Wyciszenie)