Ocena kierowcy - Nissan Qashqai III Crossover

Zbigniew, 4 miesiące temu
Silnik 1.3 DIG-T MHEV 140KM 103kW
Rok produkcji 2022
Nissan Qashqai III Crossover 1.3 DIG-T MHEV 140KM 103kW od 2021 - Oceń swoje auto
Mam jako auto zastępcze i sorry ale nie jest to auto które bym zakupił Auto wygląda ładnie ale to wszystko . Fakt jest ciche i podjazd na krawężniki jest pestką . Asystent parkowania OK ale czujniki zimą to porażka , odrobina śniegu i usterka . Spalanie w mieście zimą to porażka niby eco ale nic z eco nie jest od 12-20l /100. Asysten pasa jezdni to porażka przy zaśnieżonym pasie może może odczytać pasy śniegu jako pasy jezdni , i może wbić was w bariery , bądź wyrzucić z jezdni dziś to przeżyłem , Jeżeli ktoś nie wie jak z tym walczyć wypadek murowany . Wyłączyłem asystenta ale i tak dalej działał , przycisk nie wystarczył trzeba wejść w ustawienia , dla kogoś kto nie ma doświadczenia może być problemem . Aktualizacja programu to następny problem , kiedy pobiera dane nie działa audio . Ale co tu mówić o audio kiedy inne auta w wersji podsawowej mają lepsze nagłośnienie . Lampy komponuję się ładnie i to wszystko nie próbujcie wchodzić w tryb auto świateł drogowych , chyba że jest dobra pogoda , ale jeżeli spadnie śnieg lub deszcz to niestety chmura pyłu wodnego jest odczytywana jako mgła i włączją się światła drogowe, oślepiając innych . Kiedy odbierałem to auto jako zastępcze byłem zachwycony , dziś jestem zdegustowany . Mam swój samochód 12 letni który tę nowość bije na głowę , Oczywiście wybór należy do was ale zanim zakupucie to auto zróbcie jazdę testową nie przez 1 dzień ale tydzień i to w ekstremalnych warunakach. W warunkach ekstremalnych to auto testu nie zdało .
Przyzwoity
Ustawienia 20 stopni ale po nogach bije zimno , na zewnątrz -3 stopnie
Jak na takie gabaryty mało miejsca
Jest ciche
Duże splanie w trybie eco

Pb - zużycie paliwa dla silnika 1.3 DIG-T MHEV 140KM 103kW [l/100km]

11,7