Oceny Nissan Sentra – wybierz generację

Najnowsze oceny Nissan Sentra

~Tomasz
Nissan Sentra V
Sedan 1.8 i 16V XE 127KM 93kW
Fajne autko, oszczędne nawet przy automatycznej skrzyni biegów - 7l/100km w trasie. Dużo mocy pod maska i wspaniały dźwięk silnika przy obrotach 6500/min. W automacie przy normalnej jeździe zmiana biegów przy 2500 obr./min.
~*J*
Nissan Sentra VI
Sedan 2.0 i 16V 135KM 99kW
fajne autko... ma zadowalające wyposażenie... cenę nawet po opłatach celnych do zaakceptowania... Gdybym teraz wybierał to wziąłbym skrzynie manualną... Wnętrze trochę mało przestronne, bagażnik ok... Kosszty i dostępność serwisu lepsze niż myślałem... niezawodność póki co idealna
~ZABOWOLONY SENTRA
Sedan 1.6 110KM 81kW
JAK KTOŚ LUBI PORZĄDNE AUTA TO TYLKO RASOWY JAPONIEC NA RYNEK AMERYKANSKI. MOJA SENTRA 1.6SE MA 14 LAT JESZCZE NIC W NIM NIE ZMIENIŁEM ANI NIE NAPRAWIAŁEM MA 160TYS PRZEJECHANE NAWET TŁUMIK SIE NIE SYPIE CHCE ZWRÓCIĆ UWAGE ŻE SAMOCHÓD STOI POD GOŁYM NIEBEM. NIC DODAĆ NIC UJĄĆ
~Maciek desperado_23@tlen.pl
Sedan 1.6 110KM 81kW
bardzo mile autko, nie jest klopotliwe w eksploatacji co jest dla mnie wazne bo nie mam gdzie go naprawiac (moj ojciec ma warsztat i nigdy nie ma czasu zajrzec do mojego samochodu a mi jest glupio isc gdzie indziej :-) ) oszczedny, mocny czuje sie do niego sentyment.
3,6
~Bogdan
Sedan 1.6 i 16V 107KM 79kW
gdyby nie słaba konserwacja blach samochód jak na tą klasę bez zarzutu - może trochę niewydodne przednie siedzenia dla ludzi starszych siedzi się bardzo nisko prawie na wysokości progu w drzwiach, idealne rozwiazanie mimo większego zużycia paliwa to automatyczna skrzynia biegów, problem z częściami sprowadzenie czegokolwiek to ok 2 tygodni
~Jake111@wp.pl
Sedan 1.6 i 16V 107KM 79kW
Jezdze Nissanem Sentrą od dwóch lat jestem drugim właścicielem. Auto sprawuje sie doskonale przez ten czas wymieniałem jeden pasek i uzupelnialem gaz w klimatyzacji chociaz byl praktycznie na niezlym poziomie od dwoch lat. Auto wg mnie jest ekonomiczne i nie sprawia zadnych problemów. Po prostu lać i jeżdzić żeby tylko było na tyle a ona napewno nam będzie towarzyszyć w niezmiennym stanie jeszcze przez długie lata musimy tylko traktować ją z...
Dziennik kosztów dla Nissan Sentra
12,2
~andriuss@poczta.onet.pl
Nissan Sentra II
Sedan 1.6 107KM 79kW
surowa, uboga wersja, świetna jakość wykonania i komponentów (np. wciąż na oryginalnych amortyzatorach), niezły stosunek mocy do wagi - a więc niezła dynamika lub niskie zużycie paliwa, amerykańska, miękka charakterystyka zawieszenia (na kołach 13"!). Uwielbiam "samozapinające się" pasy.
~zbigniew
Sedan 1.6 i 16V 107KM 79kW
Mysle ze auto jest doskonale w swojej klasie. Prowadzi sie dobrze, silnik jest w miare mocny (110 KM) ale niestety ciut duzo pali, szczegolnie jak sie szybko jezdzi (w zimie moze przekroczyc 10l/100 km).
~AGRESOR
Sedan 1.6 110KM 81kW
Kupiłem 19 letni pojazd za śmieszne pieniądze.W ciągu półtora roku przejechałem nim prawie 30000km.
~Konkak
Nissan Sentra VI
Sedan 2.0 i 16V 135KM 99kW
Auto z rynku amerykańskiego, ale stosunek ceny do jakości wyśmienity. Kupiłem jako 2-latka za 37tys. z przebiegiem 9tys mil. Samochodzik jak nowy, jaki inny w tej klasie mógłbym za tyle kupić ?
Nissan Sentra