Oceny Nissan Sentra IV

Najnowsze oceny Nissan Sentra IV

3,6
~Bogdan
Sedan 1.6 i 16V 107KM 79kW
gdyby nie słaba konserwacja blach samochód jak na tą klasę bez zarzutu - może trochę niewydodne przednie siedzenia dla ludzi starszych siedzi się bardzo nisko prawie na wysokości progu w drzwiach, idealne rozwiazanie mimo większego zużycia paliwa to automatyczna skrzynia biegów, problem z częściami sprowadzenie czegokolwiek to ok 2 tygodni
~Jake111@wp.pl
Sedan 1.6 i 16V 107KM 79kW
Jezdze Nissanem Sentrą od dwóch lat jestem drugim właścicielem. Auto sprawuje sie doskonale przez ten czas wymieniałem jeden pasek i uzupelnialem gaz w klimatyzacji chociaz byl praktycznie na niezlym poziomie od dwoch lat. Auto wg mnie jest ekonomiczne i nie sprawia zadnych problemów. Po prostu lać i jeżdzić żeby tylko było na tyle a ona napewno nam będzie towarzyszyć w niezmiennym stanie jeszcze przez długie lata musimy tylko traktować ją z...
~zbigniew
Sedan 1.6 i 16V 107KM 79kW
Mysle ze auto jest doskonale w swojej klasie. Prowadzi sie dobrze, silnik jest w miare mocny (110 KM) ale niestety ciut duzo pali, szczegolnie jak sie szybko jezdzi (w zimie moze przekroczyc 10l/100 km).
~dario22 podkarpacie
Sedan 1.6 i 16V 107KM 79kW
ja narazie najleprzy wózek jaki posiadałem,a mialem ich troche.
~mark2270@msn.com
Sedan 1.6 i 16V 107KM 79kW
Jest to wspanialy samochod w tej klasie. Jest to moj szosty samochod i na tle poprzednich oceniam go jako dobry i niezawodny.
3,6
~TNAMOR@WP.PL
Sedan 1.4 86KM 63kW
auteczko dobre tylko trochę już stare ale je lubię.
1,5
~Marek ( zawiedziony )
Sedan 1.6 i 16V 107KM 79kW
żałuję że musiałem nim jeździć przez pół roku, są lepsze autka i dużo tańsze
~jacek-kalwa@go2.pl
Sedan 1.6 i 16V 107KM 79kW
jestem bardzo zadowolony z tego auta, wiem ze czesci bardzo drogie ale .... auto jest bezawaryjne, na ladnych felgach wyglada bardzo atrakcyjnie, full opcja bez skor - wygodny bardzo
~beatap9@op.pl
Sedan 1.6 i 16V 107KM 79kW
samochód świetnie się prowadzi,dużą zaletą jest automat-brak stresu w ruchu miejskim(korki),jest niezawodny,mam go od 4 lat , bezproblemowy,tylko wsiąść i jechać,wygodny
~Marek
Sedan 1.6 i 16V 107KM 79kW
Jeździłem nim krótka ale zdązył mi sprawić kilka problemów, poza tym wersje europesjskie nissana są znacznie lepsze..