Lista ocen Nissan Serena I (40) - Wyciszenie

Na liście zabraknie 28 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~guitar@konto.pl
Minivan 2.3 D 4X4 75KM 55kW
TRAGEDIA! Silnik jest dość głośny, a fakt że na nim siedzimy nie pomaga. Powyżesz 110km/h musisz naprawdę głośno mówić by pogadać z pasażerem z przodu, prawie nie możliwe porozumiewanie się z pasażerami z tyłu. To jest największa wada tego samochodu, hałas może bardzo męczyć przy dłuższych trasach.
~Jacek Szadkowski (szadkowski@o2.pl)
Minivan 2.3 D 75KM 55kW
Powyżej 100 km/h nie ma sensu jechać. Hałas w porównaniu ze złym zawieszeniem powoduje duże zmęczenie kierowcy. Auto uzywałem ponad rok, dużo w trasach i bardzo się cieszę, że nie muszę już nim jeździć.
~WlascicielSereny1.6
Minivan 1.6 16V 97KM 71kW
do 120 Km/h jedzie sie przyjemnie potem uszczelki swiszcza [ped wiatru "odgina drzwi" i potwierze wlatuje do srodka przez luki miedzy uszczelkami a drzwiami O_o] powyzej glosno pracuje silnik
~facet rocznik65
Minivan 1.6 16V 97KM 71kW
Na wolnych obrotach silnika prawie nie słychać. Glośno robi się ok95km/h. Ale mój egzemplarz miał silnik w bardzo dobrym stanie,no i benzyna. Podobno diesle są dużo głośniejsze.
~adamfurtak@gmail.com
Minivan 2.0 16V 126KM 93kW
Mam wersję benzynową, silnik między siedzeniami jest dość głośny. Słyszałem, że wytłumienie powoduje znaczne obniżenie hałasu.
~ROMAN
Minivan 1.6 16V 97KM 71kW
JAK NA AUTO Z SILNIKIEM PO ŚRODKU TO JEST CICHO.WIELE AUT NIEMIECKICH JEST DUŻO GŁOŚNIEJSZYCH
~Darek
Minivan 1.6 16V 97KM 71kW
silnik przy wyższych obrotach staje się nieco dokuczliwy z uwagi na głupie umiejscowienie.
~tadeusz
Minivan 2.0 16V 126KM 93kW
gdy ktos przesiadzie sie z benzyny to mu na poczatku troche glosno, ale to przeciez disel
~e_team@poczta.onet.pl
Minivan 2.3 D 75KM 55kW
u nmie jest do 80 cicho a potem dopiero ok 120, przy 55 jakieś wibracje wału (133tys. km)
~Artur
Minivan 2.0 D 67KM 49kW
nie wiem jak u innych ale u mnie pow. 80km/h radio można wyłączyć, z tyłu w miarę cicho