Oceny Nissan Serena I 2.3 D 75KM 55kW 1995-1999

Nissan Serena I 2.3 D 75KM 55kW 1995-1999 - Oceń swoje auto

Najnowsze oceny Nissan Serena I 2.3 D 75KM 55kW 1995-1999

~e_team@poczta.onet.pl
Minivan 2.3 D 75KM 55kW
Naprawdę świetne autko klasy minivana za rozsądne pieniądze i niezbyt atrakcyjne dla złodziei, mam wersję z 5-cio drzwiową z bocznymi, odsuwanyni drzwiami po obu stronach co czyni auto totalnie uniwersalnym i wygodnym w dostępie do wnętrza, Serena mimo mniejszych wymiarów od np. T4 VW jest rejestrowana na 8 osób, które w miarę wygodnie moga podróżować, zwłaszcza jeśli wyposaży się ją w bag dachowy na bagaże. Bardzo zwrotna w mieście, świetna...
2,5
~Jacek Szadkowski (szadkowski@o2.pl)
Minivan 2.3 D 75KM 55kW
Serena nie była dobrym autem. Mułowata, niebezpieczna w prowadzeniu, bardzo źle radząca sobie w zimie. Dla kogo jest ten samochód? Polecam osobom, które nie robią dalekich tras, ale używają autka do wypadów na działkę, okazjonalnie wczasy. Na codzień zdedydowanie odradzam.
3,8
~Konrad Z.
Minivan 2.3 D 75KM 55kW
samochód bez większych luksusów, posiadam wersję podstawową 2,3 d. Pozwala zabrać na pokład 8 osobową rodzinę z małym bagażem i dobrze radzi sobie na trasie. Głośna praca silnika, twardze zawieszenie, brak schowków, w podłodze i w bocznych drzwiachi na tylnej części oparć siedzeń.
3,3
~Czechu35
Minivan 2.3 D 75KM 55kW
Ogólnie bardzo dobry sam.rodzinny.Super zamiennik(cena)innych busików z wyższej półki.Jestem zadowolony z tego bzyka.
2,5
~jędruś
Minivan 2.3 D 75KM 55kW
bardzo wygodne i BARDZO AWARYJNE AUTKO!!!!!! nie polecam szczególnie w wersji z silnikiem wysokoprężnym
~Waldek
Minivan 2.3 D 75KM 55kW
bez pałera ale nie do tego ono jest,kto chce palic gumy musi kupic inne autko.
3,5
~PAWEL71
Minivan 2.3 D 75KM 55kW
MOZE BYC ALE TURBO BY SIE PRZYDALO PODOBNO ISTNIEJE (Silnik)
3,5
~johny71@wp.pl
~super autko do towaru rodziny i na wakacje nawet we 3 osoby mozna spac
Minivan 2.3 D 75KM 55kW
dobrze tszyma ie drogi tylko powiewy wiatr€w duzyh znosza (Układ jezdny)
~Jarek
Minivan 2.3 D 75KM 55kW
Całokształt ok, średniej klasy samochód